Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

I am from Bulgaria and i have to help me!

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> OLTCIT (CITROEN AXEL) SITE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am primit azi un mail din Bulagraia care ne cere ajutorul. Postez mai jos mesajul:

da ma <dagema@abv.bg> wrote:

Hello! I I am from Bulgaria and i have to help me.
About 2 - 3 years ago i had CITROEN OLTCIT and it give me a big expense14- 16 ltr. to a 100 kilometer. The car is on a 72000 kilometer.I am sorry , but i dont know Romanian and will speak to English. If you some can to help me about information I will be verry grateful.
I am sorry if i mistake the place when i have to write .

-----------------------------------------------------------------
http://auto-motor-und-sport.bg/

Daca este cineva in masura sa-i raspunda omului, il rog foarte mult s-o faca aici si/sau pe adresa de mail data de el. Cu engleza mea de balta, cred ca mai mult l-as pune in incurcatura. am luat legatura cu el
valib a scris:am luat legatura cu el
OK. Iti multumesc Vali .
Spune-i baiatului cum se poate inscrie pe forum si ca dureaza citeva zile pina se va putea autentifica. Asa,asa,si dupa aia noi il ajutam sa rezolve toate problemele.
Laurentiu a scris:Daca este cineva in masura sa-i raspunda omului, il rog foarte mult s-o faca aici si/sau pe adresa de mail data de el. Cu engleza mea de balta, cred ca mai mult l-as pune in incurcatura.

Poti sa scrii tu in romana pentru omul asta cam ce l-ai sfatui sa faca, iar de tradus in engleza ne putem ocupa noi.
Cowboy a scris:Poti sa scrii tu in romana pentru omul asta cam ce l-ai sfatui sa faca, iar de tradus in engleza ne putem ocupa noi.

OK. Banuiesc ca omul este speriat de consumul masinii
i had CITROEN OLTCIT and it give me a big expense14- 16 ltr. to a 100 kilometer.
Pe vreme rece, in functie de benzina folosita de parcursul zilnic sub 6 km si trafic, consumul nu e de speriat. Sa foloseasca ecranul calandru si sa astepte citeva minute pina cind se incalzeste motorul si sa incerce sa introduca progresiv socul pe masura ce acesta se incalzeste.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> OLTCIT (CITROEN AXEL) SITE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum