Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 5-a Intalnirea Nationala - ZUGRENI [23-29 iulie 2007]
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 31, 32, 33  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Haide dom'le, ce at Acum am vazut si eu afisul...e super dooper..deci..propun sa ramana ala..biensur..cu retusurile de rigoare..deci ce parere aveti?
geani29 a scris:
iulicuta2000 a scris:chestia cu dependenta era extraoptiune la afis

Apropo de afi Daca as vedea si ce scrie ar fi bestial..dar in principiu arata bine..asteptam sa-l pui la rezolutie mare
PS: O idee buna ar fi daca ai lasa tot simbolul de anul trecut..stiu ca nu e inca "oficial" dar multi dintre noi il avem deja pe masini ..so..eu zic sa-l lasam... Asta scrie, apropo de afi suna promitator!!!

ar merge mai bine fara ''va invita'''....ca s-ar putea sa vina toti localnicii acolo.. ...nu ca ar fi o idee rea..dar sa nu devina bilci...
LuckyMan a scris:Daca as vedea si ce scrie ar fi bestial..dar in principiu arata bine..asteptam sa-l pui la rezolutie mare
PS: O idee buna ar fi daca ai lasa tot simbolul de anul trecut..stiu ca nu e inca "oficial" dar multi dintre noi il avem deja pe masini ..so..eu zic sa-l lasam...

P ar merge dar fara simbolul olcit , ce scrie e de ajuns...sau sigla oltcit pe fundal de marimea paginii
cat despre continutul textului...prea multe detalii... cine suntem,ce facem,unde facem e deja suficient pentru "spectatori" iara noi stim ce ne asteapta ,nu-i nevoie de afis pentru asta Sa stie toata lumea...din Cetate la Craiova... AMR in puternica scadere.
DanH a scris:AMR in puternica scadere.

TOT Geani, eu votez varianta 2 .... e tare Felicitari Geani, a iesit super misto. Bineanteles ca varianta 2, Mul Na.. ca facu si ciclopul ceva
Bun Fain de tot
Cyclops a scris:
Anul asta voi lipi afisul bine si sa nu-mi mai cinte greierii in masina . nota 50 ptr nea' ciclop! se vede ca e in bransa!
bravos! Ma bucur ca va place. Mai intentionez mici corecturi si modificari, dar ideea asta va ramane (cel putin dpmdv).

Cand va fi gata varianta finala o sa urc pe site formatul printabil. sper ca exista mai prin toate calculatoarele un Acrobat Reader... nu?
Cyclops a scris:Cand va fi gata varianta finala...
Nu e "finala" Si eu care o si salvasem sa-i trag un print la serviciu eh.. asta e doar varianta bruta... tre sa-i mai fac mici corecturi de text.. eventual si semne de punctuatie... mai modific un pic culorile....si o dau si la o calitate acceptabila pentru print.. ca asa nu va iesi ok.. va fi tremurata si fara detalii...
Cyclops a scris:eh.. asta e doar varianta bruta... o dau si la o calitate acceptabila pentru print..
Asteptam Cycloape ca .......... altceva, n-avem de facut . A iesit misto... bravo, dar sa nu uitam ca si Geani a muncit la afis. Felicitari la amandoi pentru rezultatele frumoase sa supunem la vot!!!

n-ai sa vezi
voturile de pe acest forum nu aduc nimic bun iulicuta2000, voturile ar aduce ceva bun, dar sunt niste clonangii ce viciaza rezultatele.
Cyclops a scris:eh.. asta e doar varianta bruta... tre sa-i mai fac mici corecturi ...

Super mi
Cyclops a scris:si o dau si la o calitate acceptabila pentru print.. ca asa nu va iesi ok.. va fi tremurata si fara detalii...

un JPG cu calitate 80/100 la 300 DPI nu iese iese prea mare
radasous a scris:iulicuta2000, voturile ar aduce ceva bun, dar sunt niste clonangii ce viciaza rezultatele.

Care e ba aia bre, stii tu vreunu??? Spune bai bre, nu te sfii aici in public .
EEK! a scris:... Spune bai bre, nu te sfii aici in public .

Bun
EEK! a scris:
radasous a scris:iulicuta2000, voturile ar aduce ceva bun, dar sunt niste clonangii ce viciaza rezultatele.

Care e ba aia bre, stii tu vreunu??? Spune bai bre, nu te sfii aici in public .

Pai nu ii stiu, dar am observat la un topic foarte important, ca votul a fost viciat. Oricum, sunt implicati in conspiratia anti-vot si unii dintre sefii forumului cand am spus ca votul nu aduce nimic bun m-am referit doar la topicurile in care s-a votat si au ramas in aer...iti place ultimul afis facut de cyclops?ce nevoie mai ai sa il si votezi? Dom-le,orice trebuie supus la vot.Nu conteaza despre ce e vorba.Important e sa fie vot.Nu are importanta rezultatul.Tot pe asta al lui Cyclops o sa il punem.
DanH a scris:...Tot pe asta al lui Cyclops o sa il punem.

Bun
Laurentiu a scris:Anul asta voi lipi afisul bine si sa nu-mi mai cinte greierii in masina .

Da stiu cum a fost.Ca si eu ma intrebam:unde naiba e greierul ala?De unde naiba l-am luat?
Si apropo de afise,a fost misto la Brasov in parcarea de la Gara,cind parca 5 oltcituri aveau anunturile puse si cind mai trecea cite unul se holba la fiecare in parte. sal.sunt nou .mar interesa .nu stiu locatia Bine ai venit ! Pai cauta cu atentie prin paginile anterioare. Sau chiar cateva posturi mai sus, ne arata Geani in fotografi. Locatia e :Zugreni,jud Suceava
radasous a scris:... sunt implicati in conspiratia anti-vot si unii dintre sefii forumului

1. Cine sint sefii forumului
2. Baga mare aici denuntzul sefilor anti-vot.
3. Vrem argumente incriminatorii .
4. Urim tradarea dar, ii iubim pe tradatori Conspiratie, conspiratie dar sa STIM si noi care sint conspiratorii .

barutzu a scris:sunt nou . nu stiu locatia
Nu cauta ZUGRENI pe harta ca nu vei gasi. Vezi pe la pagina 10 (parca) fotografii si unele explicatii. Pe harta, poti localiza Zugreniul pe ruta: Baraj Bicaz - Poiana Largului (coada lacului Bicaz) - Brosteni si la 20 km de Vatra Dornei, se afla INSULA Zugreni. Deci daca tot se doreste raspunsul,iata-l:EUsunt marele sef al acestui forum impreuna cu EEK.De fapt el este secundul meu.De regula el se ocupa de majoritatea problemelor.Dar deciziile importante le iau EU.
DanH a scris:EUsunt marele sef al acestui forum....

Bun Nu dom-le ala e palatul meu imperial.Are la camere de nu le stiu nici eu numarul. se vede pe fata ta!
DanH a scris:Nu dom-le ala e palatul meu imperial.Are la camere de nu le stiu nici eu numarul.
Bine Da la primul link e Zugreniul,locatie aproximativa.Coordonatele podului de acces; Coordinates: 47
DanSlotea a scris: Amu lamuriti-ma si pe mine....nici io nu am gasit Zugreniul pe harta...venind din vest ,cel mai probabil de la bistrita, trec de vatra dornei sau nu?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 31, 32, 33  Următoare
Pagina 13 din 33
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum