Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 5-a Intalnirea Nationala - ZUGRENI [23-29 iulie 2007]
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 31, 32, 33  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
AMR 57 zile. Bre, a trece repede timpul, abia astept sa ne vedem Mey AMR in puternica scadere.
P.S. Pt intilnirea asta pina acuma s-au scris 18 pagini; la aia de anul trecut s-au scris in total 18 pagini. Progresam, progresam A inceput lumea sa fie tot mai interesata de marele eveniment
Dreamer a scris:A inceput lumea sa fie tot mai interesata de marele eveniment
A inceput numaratoarea inversa . Se pare ca si pregatirile sint in toi . 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 and lft off.
Dreamer a scris:A inceput lumea sa fie tot mai interesata de marele eveniment

Mai degraba a inceput lumea s-o ia pe aratura (off-topic) din ce in ce mai mult ... Este din cauza caldurii.Sa vedem ce-om face la vara Si mai ales daca ma primiti printre voi sau imi las masina departe de grup sa nu fac nota discordanta
BoogY a scris:Este din cauza caldurii.Sa vedem ce-om face la vara Si mai ales daca ma primiti printre voi sau imi las masina departe de grup sa nu fac nota discordanta
Punem prelat Tocmai am ramas fara permis .... dar se pare ca va veni pana la intrunire ....
Dreamer a scris:Tocmai am ramas fara permis .... dar se pare ca va veni pana la intrunire ....
N-ai f LAURE ....CAND SE FACE PLECAREA?
FAZA DURA E CA EU POT STA DOAR PANA MARTI SEARA...
CA CICA NE BATEM CAP IN CAP CU CONCEDIUL ANGAJATII...
Acc3l3ratoR a scris:LAURE ....CAND SE FACE PLECAREA?
Iasul se indreapta spre Zugreni, vineri 27.07.2007 cit mai dimineta pe racoare. Vineri nu e cam t Sper s
geani29 a scris:Vineri nu e cam t M cu furci si topoare? ? La ce te referi? de Maidanezule sa imi ascut maceta?
geani29 a scris:M
DanH a scris:Maidanezule sa imi ascut maceta?
Nu mai
Laurentiu a scris:
geani29 a scris:M io aduc pietrele Bun.Deci ma apuc de ascutit maceta,toporisca din dotare masinii,mai trebuie sa imi confectionez o prastie.O sa fie misto de tot.
Geanina,in ce priveste plecarea noastra din Iasi,aceasta va fi cit mai dimineata.Restul mai vedem noi.
maidanezu a scris:io aduc pietrele
Daneze, daca faci rost de niste pietre .......... de bricheta RONSON sau ZIPO, sint si eu amator . nee pietre pt gratar....plate lucioase subtiri...sfrrrr ce buna iese fripturaa Lasa bre ca anul asta nu mai car eu discul ca anul trecut,pe post de balast in masina.Facem fritura la disc.
Laurentiu a scris:
Acc3l3ratoR a scris:LAURE ....CAND SE FACE PLECAREA?
Iasul se indreapta spre Zugreni, vineri 27.07.2007 cit mai dimineta pe racoare.

daca voi plecati cit mai dimineata ,noi din buc cind sa plecam?cu 2 zile inainte de dimineata )
bogdanlascu a scris:daca voi plecati cit mai dimineata ,noi din buc cind sa plecam?
Nu stiu. important e sa ne gasim cu totii vineri seara .
Laurentiu a scris:
bogdanlascu a scris:daca voi plecati cit mai dimineata ,noi din buc cind sa plecam?
Nu stiu. important e sa ne gasim cu totii vineri seara .

vineri la pranz cel tarziu Sper ca la ora aia sa fiu deja ametit,cheile de la masina in Bistrita,masina bineinteles incuiata.
Zephirus a scris:Sper s Motane,pe mine nu m-ai suparat.Din contra m-ai distrat.Pe bune.Chiar ma bucur ca te-am cunoscut mai bine. Acuma deh,fiecare cu gusturile lui.Cine stie,poate la anul va fi la mare.Chiar ar fi o idee buna.Om vedea in timp ce zic si altii.
EEK! a scris:...nu a fost prea grozava aia de acu' 2 ani, da' aia de anul trecut a cam pus capac...
Motane, nu todeauna ne iese ceva asa cum dorim si cind asta se intimpla, ne multumim si cu ce gasim .
Totul depinde de personalitatea fiecaruia si puterea de adaptare la situatie.
Laurentiu a scris: ne multumim si cu ce gasim

Precum strutul pe punctul de a &##@$%%##^^&%%&&**(*(*^*&%&^$^%%$#$#@$@ o rata. Bre, dupa cum s eprezinta atmosfera de pe forum, puteti tine intalnirea nationala la Vadu Lat, zona e frumoasa, retrasa, si va vizitez si eu, ca e aproape de Giurgiu .
EEK! a scris:Bre, dupa cum s eprezinta atmosfera de pe forum, puteti tine intalnirea nationala la Vadu Lat...
Vadu, Vadu Lat sau Ingust, oriunde s-ar face intilnirea, cine doreste si are posibilitate, poate veni.
Aici e un forum, sint discutii SCRISE dar, ma indoiesc ca la o intilnire live, s-ar perpetua shicanele. Geanina in cazul in care iti iei GPS, baga coordonatele astea:Coordonate: 47
DanH a scris:...baga coordonatele astea:Coordonate: 47 Atunci ma bucur ca am fost de folos.Oricum GPS-ul meu e bestial. Tu stii asta. Pe GPS am b Corect.Ei cu ceva mici erori neglijabile .Sper sa care cumva sa il manince pe Bin Laden undeva ca o incurca cu mine in cazul in care imi strica distractia.
Laurentiu a scris:
Aici e un forum, sint discutii SCRISE dar, ma indoiesc ca la o intilnire live, s-ar perpetua shicanele.

Normal c
geani29 a scris:
nu m-am p
geani29 a scris:
Laurentiu a scris:
Aici e un forum, sint discutii SCRISE dar, ma indoiesc ca la o intilnire live, s-ar perpetua shicanele.

Normal c Din c
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 31, 32, 33  Următoare
Pagina 18 din 33
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum