Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Axel din Franta

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Nu e masina mea (as vrea eu ), dar am zis sa va o prezint. Asa arata masina francezului care cauta piesele de Oltcit:

mai multe detalii inca nu stiu. Foarte bine intretinuta masinuta!
Intr-adevar, cam are nevoie de 2 stopuri si parca si de niste becuri de far ALBE si multi bani daca vrei sa o transcrii
mm87dgabi a scris:si multi bani daca vrei sa o transcrii

nu vrea sa o transcrie!!!
e masina unui nene din Franta, care cauta piese de schimb pentru ea. Faina masinuta

Parca are liniile mai drepte la inbinari, sau nu am vazut eu demult un TRS calumea

Stopurile si elementele de plastic se decoloreaza la fel de "bine" ca si cele made in RO E RT dom`le ala! Ce i-as imprumuta rotile(definitiv daca sunt pe 13')...
alf 08 a scris:E RT dom`le ala! Ce i-as imprumuta rotile(definitiv daca sunt pe 13')...

Cred ca fiecare ar gasi cate ceva sa imprumute de masina .
7thRaven a scris:Foarte bine intretinuta masinuta!
Intr-adevar, cam are nevoie de 2 stopuri si parca si de niste becuri de far ALBE

poate omul sta intr-o zona unde e frecventa ceata. rotile sunt pe 13,5 se vede clar! si in ce priveste becurile galbene ,asa e moda la ei francezii sunt bolnavi cu farurile galbene . intr-un timp masinile de la ei aveau si sticla farurilor galbene! Mey, omul sta in deparatmentul 01 (Ain), care e in zona muntilor Alpi. De acolo probabil becurile de ceata.
BANDITU a scris:rotile sunt pe 13,5 se vede clar! si in ce priveste becurile galbene ,asa e moda la ei francezii sunt bolnavi cu farurile galbene . intr-un timp masinile de la ei aveau si sticla farurilor galbene!

Unde se vede clar? Ca și aici: http://img338.imageshack.us/my.php?image=p0319071554je9.jpg , nu?
Sau ca și la BC-10-GBC al lui Tonim? chiar bre banditule...de unde naiba iti dai seama dintr-o poza asa mica ca sunt pe 13.5?spune-ne si noua care e secretu? Eu cred ca Banditu sa referit ca se vade clar ca roti sunt de 13,5, in primul rand pentru ca are asa ceva si in al 2-lea rand pentru ca daca te uiti atent vezi ca talonul anvelopei este mai ingust ca la una pe 13 , parerea mea . in sfarsit unul care vede bine!
BANDITU a scris:in sfarsit unul care vede bine!

Daca am mancat multi morcovi ce sa-i fac . banditule ai jenti din astea pe 13.5 ?cum ai rezolvat-o cu caucioacele? trimis-ati piesele? cred ca au si ajuns. Au ajuns. Omul e fericit ca i-au dat aia Verificarea tehnica, care ii expira luna asta si pe care nu o mai putea innoi din cauza stopurilor decolorate. Spre deosebire de noi, la ei primeaza instalatia de iluminare semnalizare, sistemul de directie si sistemul de franare, nu balarii de genul ruginei pe aripa sau a urmelor de lovituri.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum