Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Închidere centralizată

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

După cum spune titlul, m-ar interesa de existența unui astfel de sistem pentru Dacie, în special model berlină, an de fabricație 1996 (Înainte de zâmbetul lui Iliescu ).

P.S. Am folosit funcția search și n-am dat de răspunsuri potrivite. se monteaza modelul ala universal, dar cam strimba din nas "meseriasii" ca e mai mult de munca, si nici nu-ti dau vreo garantie din cauza ca motorasele trag din greu si se pot arde oricind

cred ca gasesti instructiuni detaliate pe forumul daciaclub alarma si inchiderea poti procura din metro/selgros. Deci ar fi ceva complicații... aveți vreunu așa ceva instalat? Rentează? eu am la papuc..renteaza. am si colegi cu brekuri si berline care au ...si merge. (pe masinile noastre firma unde lucram ne-a montat,din motive de securitate) Deci mă fac o tură pe la Metro/Selgros să verific situația. sa te uit atent ptr ca s-ar putea sa prinzi promotii la ele...adica set de alarma+inchidere la 100-130 ron. la metro e promotie permanenta, alarma+inchidere la 1 milion, iar la carrefour (daca ai in Galati) e 950 de mii In Carrefour am vazut inchidere centralizata la 50 lei, dar e mai rentabil sa iti iei pachet de inchidere + alarma la 100 lei. Am vazut destule dacii cu inchidere si fara prea multe probleme. Singurul incovenient este, ca montarea este un pic mai dificila.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum