Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Rabatare bancheta spate

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cum se poate rabata spatarul banchetei spate? ..n-am dat de nimic pe acolo de care sa pot sa trag/apas/intind/...

thx Exista pe spatele spatarului la mijloc in partea superioara o maneta de comanda ce face miscare stanga-dreapta (banuiesc ca ai huse pe canapele ceea ce face sa nu fie vizibil zavorul). Atentie ca inainte de a umbla la bancheta de sprijin trebuie sa ridici bancheta pe care stai: baga mana pe la mijlocul ei intre cele doua bucati si trebuie sa gasesti un fel de "sfoara" de care sa tragi ca sa ridici bancheta; ea se ridica pana aproape de scaunele din fata. Apoi trebuie sa tragi de maneta aceea de care zice Xeon pentru a elibera spatarul si sa il poti impinge in jos inspre fata -> astfel portbagajul se mareste enorm - off-topic: cat am mai carat eu pe vremea studentiei cu Oltcit-ul ) hei hei! thx a lot, guys!

Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum