Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Postări raționalizate

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Sunt f nemulțumit de faptul acesta. parcă e pe vremea lu' ceașcă, când cineva cu idei strălucite tb să se ocupe să raționalizeze drepturile tuturor.
parcă suntem la monetăria statului unde toate operațiile sunt atent supravegheate in vederea evitării inflației.
am deschis un topic. i-am aplicat câteva editări succesive când, primesc mesajul ăla de tot râsu', că am epuizat nr de mesaje alocat pt ziua respectivă considerată de când am făcut prima postare. am epuizat ce?
în rezumat, deși n-am postat nimic, retractând în vederea ajustării mesajului și inserării câtorva poze, sesiunea de postări mi-a expirat subit.

2lamână. sunt nemulțumit de faptul că, adminu sau altcineva își permite să facă omisiuni în text, fără să specifice,

text editat de cutare.

aceasta este una din primele îndatori a celor care se ocupă cu moderarea, nu credeți stimabililor?
Politica forumului poate fii oricare. dar și eu am pretenția ca textul dacă este retușat pe alocuri, să se se specifice aceasta, colorat distinct.

Nu vă salut! nu mai fi asa suparat. rationalizarea nu a fost instaurata fara motive. normal ca nu ai de unde sa cunosti istoria intamplarilor, dar frumos ar fi sa te resemnezi si sa stai in banca ta, fara a mai dramatiza atata.
contul pe acest forum nu este obligatoriu!!!!!!! fiecare forum își are istoria lui. faptul că nu s-a poticnit, ci își continuă dinamica, nu este numai meritul celor care au participat nemijlocit la istoria lui. este și meritul celor noi, poate în special al lor. dacă ai plăcere și dispoziție, sau alte motive, rămăi. dacă nu, ura și la gară!
valabil pt fiecare utilizator, fie el moderator sau admin.
că doar,
nimeni nu este de neînlocuit.

rezolvați cumva cu edit-ările undercover, până nu deveniți ipocriți, altfel mă văd nevoit să vă consider deja.

Iar nu vă salut! ma tem ca ceea ce vrei tu nu este posibil...de ce spun asta ..deoarece este o hiba mai veche...daca s-ar rezolva asta atunci ar trebuii sa se ia in calcul si postarile scrise la on-line sau vinzari...care acum nu se aduna la tottal ,dar iti scad din numarul de postari zilnice...si e bine asa cum e acum. Meritul a foarte multi dintre cei noi, a fost in ultimul timp, de a cauza muuuulte flame-uri... Mi se pare ok rationalizarea... De abia inveti sa postezi cu cap. si eu am fost revoltat la inceput ,dar cu timpul am ajuns la comcluzia ca e mai bine asa
euribiontuL a scris:valabil pt fiecare utilizator, fie el moderator sau admin.
că doar,
nimeni nu este de neînlocuit.
Daca adminului nu ii place cafeaua inr-o dimineata poate sa traga serverul din priza si gata. Domeniul www.oltcit.ro crezi ca este gratuit? Sau baza materiala e primita de la guvern?
Repet ce au spus si altii inainte: contul pe acest forum nu este obligatoriu. am remarcat asta. că mesajele pe anumite arii nu se cumulează la nr total de mesaje. so?
sunt nemlțumit de neajunsul tehnic care mă pune în situația ca dacă aplic editări unei postări, fiecare din aceste acțiuni sunt scâzute din totalul cel raționalizat.
cum spuneam,
de fapt, însăși înscrierea pe acest forum a constituit...ia uite-i și păștia mi-am zis, ce s-au baricadat în aprobări și timpi de așteptare pt activarea unui nickname? Și la NASA_tex întri mai ușor.
păi pe net v-ați găsit să impuneți limite?

adrianeee, omul este capabil să se obișnuiască cu orice, dar cu orice.
hrană puțină, drepturi ciuntite, exprimare raționalizată…vă sună cunoscută epoca?
de unde și ideia de bonsai.
Se pare că deja avem cațiva pasionați și ei nici nu bănuiesc. Bine ca se gasesc tot felul de agarici sa chestioneze ei regulile forumului... Astea sunt, le iei ca atare, ce atata aberat pentru un nimic. Daca ai sti din prima ce vrei sa spui, n-ai mai sta sa tot editezi. Cam 50% din posturile tale provoaca discutii... in trecut, tocmai chestia asta a dus la rationalizarea posturilor! nu e domne'... fara comentarii, dramatizari si scenarii nu se poate. inca nu te-ai obisnuit cu cei care fac valuri? stai linistit, asa cum vin, asa pleaca. nu ar fi primul caz. Bună,
Vorbești cumva de Ryco1 ?
Eu n-am nicio vină, pe bune...doar că a cedat psihic....
Cu stimă,
7thRaven a scris:Bine ca se gasesc tot felul de agarici sa chestioneze ei regulile forumului...

ce faceeee?
sper că nu te-ai referit la mine?
dar chiar și așa, de asemena companie m-aș lipsi bucuros.
în rest, nu-ți convine raportezi!

apoi, unuia cu așa avatr mi-e și rușine să dau replică. n-aș putea

Lasa bre, noi sa fim sanatosi, ca prosti sunt destui.
Evident ca "agarici" si "prosti" erau [upsi, am facut o editare si mai pot sa postez ] o generalizare pentru toti astia noi cu gura mare.
Sunt o gramada noi inscrisi pe forum, care n-au mai comentat nimic... ahaaa. mă bucur că n-am fost confundat.
aveai cumva temeri cum că sunt altcineva decât cine pretind? No way!. Cam repede te-ai edificat. Spune drept, te-a ajutat cineva?
acuma, pe langa "agarici" a mai apărut și "prosti". mă întreb cine e janghinoși Sistemul ramane in continuare in vigoare. Poate va suferi imbunatatiri, dar deocamdata e bine asa.

Te rog daca esti bun sa te rezumi la subiectele in discutie, nu mai ataca anumite exprimari, nu mai provoca "flame"-uri prin atacuri personale. Incearca sa te exprimi mai respectuos, si as aprecia daca ai renunta la jignirile colective, ce-i drept, voalate.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum