Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

alti clonatori? sau Grigoras?

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=8456
rog pe dl administrator sa-mi spuna cine ai intrat si a scris acolo
suspectez inculpat principal ca fiind Grigoras
astept MP cu ip-ul inculpatului. Mai departe ma ocup eu 421.60.542.18 motane vezi ca nu i-ai dat MP...n-o sa te creada...
zolti daca tii neaparat sa dai de grigoras de ce nu te duci acasa la el?la cat esti de destept ar trebui sa poti ajunge...doar i s-a dat adresa aici...hai ca pe katdrive l-ai gasit... Madalin Zolti, vom incerca sa punem IP-ul in cat mai scurt timp pe forum.
Este deosebit de regretabil ceea ce s-a intamplat si regretam profund si cu melancolie suprema acest lucru. Deja am alertat institutiile speciale care se ocupa de gasirea IP-ului acelui clonator (Politia Cybernetica, Politia Messenger (YahMessPol), NASA, Mossad, Adunarea Vaduvelor Razboinice, Cenaclul Literar Dorohoi, Will Smith, Asociatia Mamaliga Pentru Romania, Revista Foamea, Adrian Linux, Asociatia Iubitorilor de Hidrocentrale si William Google) si incercam sa semnalam acest lucru tuturor institutiilor abilitate.
Madalin Zolti, apreciez "interesul" tau pentru problemele administrative dar intelege te rog, nu mai vreau sa vad astfel de sesizari in public. In afara de asta, ti-am mai spus... daca mai vad tentative de amenintari catre alti utilizatori, o sa primesti ban permanent.

Nu raspund la astfel de solicitari, dar iau considerare sesizarile si fac verificari.
Totusi, am sa raspund... nu era grigoras, era chiar total care primise banul pe forum la amiaza si nu avea cum sa se logheze, asa ca a scris ca si vizitator.

O informatie utila pentru cei care primesc interdictie de scriere pe forum:
Persoanele care au ban si incearca sa scrie pe forum prin alte modalitati, vor suferi restrictii pe contul principal care a fost temporar suspendat.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum