Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Tulcea
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Si daca ai faci la imprimanta scrie cu litere ceva mai mari ca un titlu:AMENDA.Sa ai vezi ce fete fac si poate asa ai atrgi ,poate vin macar din curiozitate. buna idee!ajung in weekend acasa shi chiar am sa fac asta!!!TopCat ramane cum am stabilit?ca sa stiu sa vb cu baietii... Da!!! O punem de'o intalnire, doar ca perioadele in care eu ajung in tl sunt vacantele deci cu prima ocazie cand sunt in tulcea te anunt si mai vb noi...........

Hai pa! am fost acum in weekend prelungit de o sapt acasa shi am incercat sa abordez pe cativa...dar au fost cam speriati deci...!!!!
da-s multe oltcituri in tulcea totusi...am observat asta acum dar in general is oameni trecuti de 40 ani....asha ca nu stiu cat o sa fie de acord cu noi sa ne intalnim mai multi....
Oricum incercarea moarte n-are! Topcat vine vacanta...cam pe ce data preconizezi ca ajungi acasa?eu vin in jur de 20 dec!!!!
cum facem sa ne intalnim...macar noi doi daca nu mai sunt interesati!!!!
hai noroc shi la mai bine! Cu greva asta e cam nasol......cred ca or sa ne dea vacanta cam pe 23...............nasol.......cel mai bine ar fi sa ne intalnim in saptamana dintre Craciun si revelion........ e perfect!da' la voi recuperati ca la noi nu au nici un gand astia!bine eu oricum sunt in an terminal shi mi se cam rupe de scoala!!! Pai si eu tot in an terminal sunt si mi sa cam rut de scoala pana acum dar mai stii ce ganduri imi vin........

In Tl nu voi mai avea net la discretie dar am luat nr tau de telefon si facem noi cumva sa ne intalnim.......

Fac rost de un aparat digital sa ne facem si noi poze precum aia din alte orase de se dau mari si tari ca au membri numerosi........

Daca facem mai multe poze oare ii batem?........ Lolz super tare frate!!!!
De abia astept.....poate ma juti sa montez shi eu saibele alea pt caldura primite de la DANH ca mie frica sa ma bag singur fara unul care nu stie cat de cat...shi tot asha p-oate imi arati shi mie cum se dau ceasurile jos sa le pun de alea albe...Mersic:) Pai cred ca atunci cind o sa vina daca are timp o sa tile monteze ca si lui tot eu i le-am montat si acuma stie ca a vazut ce si cum se face. Ne bagam ne bagam.................

Dane dar tu unde umbli?......nu treb sa fii la munca?.......) sper!ca mie putin frica sa nu stric ceva!oricum sper ca ai primit multumirile mele!!!!daca nu thanks again! Crezi ca mai avem ce strica la ele?...... Stai linistit ca nu ai ce strica.
Da am primit mesjul tau. A venit iarna shi la Tulcea!!!bre Topcat am sunat acasa shi a nins!!!!fuck tre sa cumpar caucioace! Am auzit si eu...mistoc........Ne dam cu saniuta........

Spre norocul meu caucioacele sunt bune.......pe astea de iarna toata vara le/am tinut pe spate......... pai alea de pe spate le am shi eu intacte!numai ca alea de pe fata is putin cam varza..mai merg pana la primul inghet serios!dar mi-e ca daca fac schimbul o sa inceapa sa traga dreap[ta..stanga..!las ca ne vedem acasa shi sami dai shi mie un sfat!
Am fost aseara pana intr-un sat de pe aici din judet(GL) shi am inghetat rau tare...off!trebuie sa montez saibele alea ca nu mai tine vraja..! Si daca vrei ca totul sa fie si mai bine atunci cauta la magazinele de piese auto pt camioane burbufe de SAVIEM.Efect garantat.Iti trebuie 2 buc. pai shi cam cat costa alea?ca eu am dat 160 mii pe astea de oltcit acum vre-o 3 sapt! Acum cam saptamini cineva din Iasi a dat pe ele cam 35 lei ron.Eu eram linga el cind le-a platit Bre topcat euis in tulcea!Te astept!!!:)vreau sa fac un schimb de ulei shi m-am hotarat sa iau Castrol Gtx 3...e cam 900 mii bidonu de 4L!asha am gasit prin TL...acuma nu stiu ce fel de filtru trebuie! Uite aici gasesti cam ce ai tu nevoie /forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=1112 Salut!!
Eu ajung in Tl joi. Din pacate vin cu microbuzul...."bestia" o las in custodie......

Daca nu gasesti filtru ar fi mai bine sa ma anunti.....e cca 100mii....daca vrei si nu iti raspund la mesaj pana miercuri orele 18 ar fi mai bine sa/mi dai un telefon.....

Distractie placuta acasa!!.... ok mersic mult Dane...am sa caut filtru pe acilea..sper sa gasesc.
Nu-i nika daca nu vii cu bestia ca nici eu nu am reusit sa imi inmatriculez motanu...umblu pe sestache cu el...!daca nu gasesc filtru te sunt!!!
ciao! La multi ani!!!!
Bre Topcat am cunoscut in vacanta asta o gramada de oltcitari prin tulcea noastra shi am completat oleac agenda de la telefon!!!!pacat ca nu am putut sa ne intalnim!
Maybe another time!!!! Dane nu a ajuns cosmin prin iasi? Ce iti e si cu netul asta......... . Acum mi/am dat seama ca ne cunoastem de ceva vreme.....Ce mica e lumea......... .........

Am ajuns sanatos si masina ma astepta linistita dupa o mica interventie a lui DanH dupa ce un prieten a reusit sa o imobilizeze...........

Mai vorbim........Bafta! Dupa cum vezi a ajuns cu bine la Iasi. Cine se cunoaste de ceva vreme?Noi doi ?
Pa bune?super tare daca ne cunoastem numai ca eu habar n-am de unde shi cum!!!! Suze pt partea a doua a mesajului.Era pt altcineva si face parte dintr-o discutie dar din neatentia mea a ajuns aici.Inca o data scuze.Dupa cum observi am si sters acea parte. Ce iti e si cu netul asta......... . Acum mi/am dat seama ca ne cunoastem de ceva vreme.....Ce mica e lumea......... .........

la asta ma refeream Bre TopCat mai misti?Sau te-a acaparat sesiunea cu totul!!!!!
Vii dupa sesiune prin TL? Nu misc.........Ma zbat!!...

Eu asa sper...sa/mi iau o mica vacanta atunci dar cine stie........NU promit nimic.......

Tu nu esti Florin? Nu...sunt Catalin..Nice to meet you!
Chiar ma miram daca ne cunosteam!!!! Da...........Scuze..........Nu fii asa sigur...........Asteapta mai intai sa ne vedem...... ......La cat de mare'i Tulcea........

Pa si spor la treaba!! Da ....ai dreptate dar nu prea am avut de-a face cu oltcitari...in fine...!
Spor la treaba cu sesiunea asta! Eu tot pe baricade sunt!!!!! mei topcat...cand ai mai condus tu oltcit ultima oara ? pe baricade...aici in tulcea...eu am ramas! Hai mai florentine lauda/te si tu, pune niste poze cu masina......Sau vrei sa fie totul secret? Bordul l/am vazut vrem mai multe!!!! care din tulcea doreste brelocuri club oltcit??? iti dai seama ca imi treb si mie unu sa/l pun la colectie Salutare.
am si eu o intrebare si o rugamnte in acelasi timp. stie cineva de unde pot sa fac rost de 2 scaune de golf sau fiesta? vreau sa schimb scaunelepe oltean . va rog.. un ajutor mic !!! multumesc anticipat Craciun cu lumina, sanatate si intelepciune !

Ma gandeam ca ar fi foarte dragut daca ati reusi sa va strangeti inainte de 31 si sa faceti o poza de grup.
Cred ca ar fi tare frumos sa facem un calendar cu anul 2008 cu cele ai bune fotografii din anul 2007, un calendar care sa poata fi printat pe carton de fiecare in parte dupa un sablon cu o editare buna si placuta.

Daca ati facut fotografia, va rog sa o puneti pe imageshack la dimensiunea ei mare, adica cea mai buna calitate.

Cu drag si cu multa stima !
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum