Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

cerere de stergere a topicului

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Rog Admin sa stearga topicul meu ,,Inregistrare'' ai reusit sa rezolvi problema cu adriannnn? Dupa cum vezi, doresc sa ma retrag de pe acest forum. Din moment ce adriannnn posteaza in continuare nestingherit pe forum, din moment ce vad ca este chiar moderator pe acest forum, din moment ce chiar Administratorul m-a asigurat inca de anul trecut ca imi voi primi banii inapoi sau va lua masuri si acest lucru nu s-a intamplat, consider ca sunt tinta unei actiuni comune a responsabililor acestui forum.
Fara suparare, ori sunt partasi la escrocherie, ori au alte preocupari si habar n-au ce se intampla pe aici.
Nu mai are rost sa descriu ce este in sufletul meu cand intru pe forum si vad ca adriannnn ne ureaza Craciun fericit sau cand da sfaturi. Cand vad ca Administratorul a intrat chiar azi si nu-l ,,vede'' pe adriannnn sau nu-si mai aminteste ce a promis.
Aceasta tranzactie dintre mine si adriann a fost initiata pe forum si de aceea consider ca era de datoria Administratorului si a moderatorilor sa ia masuri. Nefacand asta nu pot decat sa iau eu singura masura pe care o pot lua.

N-am vazut nici o luare de pozitie a membrilor. De aceea socot ca nu pasa nimanui ce se intampla. Probabil sunt eu tampit, dar in lumea mea aceste lucruri nu se intampla. De aceea nu suntem compatibili. Imi pare rau ca am trecut pe aici.

Cu stima, George. pe naiba!

daca doresti, pot sa trimit niste amici sa ia banii personal de la adriann.
Da-mi un PM daca vrei sa te ajut.

Cu stima, Salut,

Multumesc pentru implicare, bineinteles ca as vrea sa imi recuperez banii..
Daca ma poti ajuta dau o bere. Oricum esti singurul care ia atitudine si eu deja sunt scarbit si uimit de lipsa de reactie a admin si a moderatorilor.

Cu stima, George.

Daca n-ai somn, pe mess io-s eliadegeorge. Domule Eliade George,Parerea mea e ca nu trebuie sa ajungi chiar la asemenea masuri radicale,incit sa te retragi de pe acest forum.Stiu nu e placut sa patesti asa ceva.Oricum acei bani pe care i-ai dat pe acele piese nu sunt luati chiar din drum.Dar nici chiar asa.Eu cred ca totusi problema se poate rezolva.Uite eu pine acuma tot ce am cumparat de la vinzari-cumparari de pe forum a corespuns cu ceea ce se vindea.Poate am fost eu norocos.Oricum,o singura dat si aici e vina mea,dupa ce am primit marfa,m-au mincat degetele si am umblat unde nu trebuie.Consecinta:bani aruncati.Retine:vina imi apartine.Pot sa iti spun ca am primit si mesaje in care am fost injurat,norocul celui care a facut-o e ca a nu s-a folosit de forum.
De multe ori m-am suparat/enervat si eu.Insa nu m-am gindit sa ma retrag.Eu zic ca nu are sens.Rugamintea mea e sa incerci ca poate se rezolva problema. Multumesc, Dane, pentru intelegere, nu numai teapa luata ma determina sa fac acest pas, ci mai mult atitudinea ,,oficialilor'' de a nu lua masuri, dupa mai bine de doua luni de cand ma tot plang la imparatie.
Cand te asezi in fata calculatorului si intri pe forum o faci cu interes, pasiune si feeling, nu? Asa era si cazul meu. Ei bine, nu imi mai face placere sa intru aici in situatia in care dau de ,,sfaturile'' lui adriannnn, care are timp de orice, numai sa rezolve problema pe care a provocat-o nu are timp.

Bafta . Domnule George, aici esti putin cam nedrept, parerea mea. Nu stiu de unde ai tras concluzia ca adriannn face si desface ceva pe forumul asta, nu e administrator, nu e moderator (de altfel moderatori nu prea exista ), eu unul nu prea am dat de "sfaturile" lui pe aici, ci doar de topicul de vanzari si aberatia aia de "salutari de la cei de acum", la care níci acum nu ii vad rostul. Faptul ca adminul a reactionat de abia acum cred ca este deoarece nu prea are timp de forum, iar interventiile sale sunt sporadice. Sunt convins ca nu a fost din dezinteres sau din cauza ca ar dori sa il apere pe adriannn. Nu ma intelege gresit, nu vreau sa fiu avocatul nimanui, oricum adriannn nu se numara printre favoritii mei , iar adminul sigur nu are nevoie de ajutorul meu, deci sunt sigur ca nu e nevoie de avocati. De asemenea sunt sigur ca fiecare dintre noi are cate ceva de comentat contra forumului sau a anumitor utilizatori ai sai, dar faptul ca anumite lucruri s-au intamplat sau nu s-au intamplat sau s-au intamplat prea tarziu (a inteles cineva ceva? ) nu cred ca sunt motiv de descurajare. Pana la urma cred ca lucrurile se vor rezolva intr-un mod cat mai rezonabil. Ok, poate sunt nedrept fata de unii dar vezi ca a trebuit sa fac foarte urat ca sa se ia masuri. Este un topic la sectiunea On line, o exprimare agramata de genul ,, Cei care este acu'' in care vad ca adriannnn tinea socotelile forumului, de aceea m-am gandit ca el este moderator sau chiar Admin. Gradina internetului e mare si orice e posibil, io nu prea am timp sa ma pricep la chestiile astea.

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu problemele mele si incerc sa fiu un bun coleg, tin la masinuta si sper sa ii pot aduce cateva imbunatatiri. Un prim pas l-am facut cu carburatorul de mazda care rezolva multe din problemele masinii.
Daca am intrat aici a fost ca sa impartasesc si cu voi realizarile sau durerile mele. Nu sa imi fac nervi ori de cate ori intru si vad cum un escroc inoata pe spate prin forum. Oricum, cred ca e prea tarziu, omului oricum nu-i mai pasa, trebuiau luate masuri inca de anul trecut.
Eu incerc sa imi revin si sa redescopar placerea de a naviga alaturi de voi.

Cu drag, George inca o data,felicitari ptr decizie....chiar daca au fost necesare vreo 3-4 topice cu retragerea dumneavoastra de pe forum...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum