Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

CT 97 UCA

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

masina este doar in acte un club 11rmta din 89,s-a schimbat cutia originala cu una 4tr ro cu discurile la cutie,disc ambreiaj,placa presiune,acum urmeaza si rulmentul de presiune,carb solex,fise made in usa,bujii bosh,un amplificator de platina,platina noua,delcou fr,electromotor,filtru ulei,ulei lukoil momentan 10w40,toata bucsaraia,jenti din aliaj,cauciucuri175/13/70 fata si spate,bord luminat din spate cu leduri,inchidere cventralizata,alarma,staie 4x40w made home,mp3,boxe :2fata de bas 80w fiecare,2 fata medii inalte 50w fiecare,si doua spate 150 w fiecare, si bineinteles kitul de fibra de la fibrocom craiova mai putin bara spate care este de fiat uno.
in viitor urmeaza rk la motor sau alt motor ,eventual unul de 1300 si vopsitorie culoare crem auriu metalizat.

aceasta este masina mea aproape de final....mai am de pus bandourile pe aripi fata si spate iar la primavara interiorul. Sa o folosesti sanatos si la cati mai multi km fara probleme! arata binisor masinuta...s-0 conduci sanatos...
numerele sunt optionale in constanta? multumesc ,
numerele sunt optionale pana o termin pentru ca oricum nu se circula cu ea momentan pana nu o termin. faina masina, da` tre sa mai finisezi aripa spate ca la imbinarea cu pragul e cam valurita.

ornamentul de la hayon nu-l mai pui? daca vrei te scap eu de el la imbinarea dintre prag si aripa nu am mai insistat deoarece vine pus bandoul si acopera exact acea parte,cit despre ornamentul de la haion nu stiu la ce te referi.daca la bagetele acelea metalice atunci iti zic ca nu le am ,daca la cel de fibra iti spun ca nu il pun momentan pentru ca nu este vopsit. la ala de fibra ma refeream daca vrei ornamentul de fibra il vand ca eu il mai pun cateva poze cu intereiorul care a fost facut de catre un coleg de pe foum si un bun prieten caruia ai multumesc si ai raman dator.

Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum