Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Mesaje sterse.

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Domnule Administrator v-am intrebat si pe privat si nu am primit nici un raspuns,de ce i-mi sunt sterse mesajele?Mentionez ca aceste mesaje nu contineau nimic trivial,injurii,jigniri sau ceva care sa indreptateasca stergerea lor.Este permis pe acest forum sa ai si alte idei decat cei care au puterea sa stearga mesajele? Sunt probleme cu DK3 măi băiete. Alte forumuri dispar cu totul . I-mi spune si mie cineva de ce dispar mesajele mele zilnic de pe acest forum ?Pot trimite 2 mesaje intr-o zi si acelea sunt sterse.Este un forum fantoma? Nu exista admin,moderatori?Nu raspunde nimeni? obisnuieste-te!! sau cum spun strainii Deal with it. am avut si eu problema asta de mult insa timpul le-a rezolvat pe toate
Vanatorul a scris:Domnule Administrator v-am intrebat si pe privat si nu am primit nici un raspuns,de ce i-mi sunt sterse mesajele?Mentionez ca aceste mesaje nu contineau nimic trivial,injurii,jigniri sau ceva care sa indreptateasca stergerea lor.Este permis pe acest forum sa ai si alte idei decat cei care au puterea sa stearga mesajele?

Vanatorule, atitudinea ta pe acest forum a fost de la bun inceput una de "bascau", in care ai proliferat jigniri colective, atat cat ai putut tu sa le faci de subtile. In topicul tau ti-ai aratat talentul de a crea un personaj cu care sa te amuzi. Aveam suficiente date IP, ca sa te suspectez, si cumulat cu cateva informatii din respectivul topic, sunt destul de sigur ca acest cont..."Vanatorul" este o clona a unui utilizator care are ban permanent pe forum.
Si povestea de fapt se complica daca e sa fac legatura cu un alt membru din regiune cu mai multe conturi active si inactive.

Dupa episodul in care mai multi membri ai forumului, satui de atitudinea ta aroganta si jignitoare, ti-au sabotat topicul cu vanatoarea, am constatat ca te-ai linistit si ti-ai schimbat in parte gradul de "subtilitate".

In fine, te-am lasat sa scrii in continuare pe forum, fara ca sa lamuresc situatia ta, dar se pare ca nu iti convine aceasta stare.
De sters, ti-am sters cateva mesaje malitioase.

Uite Vanatorule, e destul de simplu sa-mi dovedesti ca esti intr-adevar vanator, ai Oltcit, si esti din Rucar, judetul Arges. In consecinta, astept sa-mi trimiti pe privat cateva fotografii actuale care sa dovedeasca acest lucru. Daca nu ai nimic de ascuns, nu va fi o problema.
Si se abatuse linistea... interesant...

Ce psiholog mi's... Hashu, Zeph, Plumber, tine-ti minte Hofy are "mirosul" fin Constat Vanatorule, ca nu esti interesat sa lamurim situatia, si ai inceput sa scrii iar pe forum, cat despre poze, nimic.

Pana nu primesc pe email cateva poze actuale care sa-ti dovedeasca autenticitatea pe care sustii ca o ai, ai contul suspendat.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum