Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

DJ 05 WDJ

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
e un trs , din 90 . Culoare albastru inchis de cielo . Masina a ajuns la mine de prin iulie , august. Era cazuta cand am luat-o.

Pana acum i-am schimbat spoilerul de pe fata cu unul normal , am scos jantele (sunt la ebw acum) si am pus unele normale momentan, am pus interiorul de pe fosta masina (scaune albe restul albatsru in piele ecologica).Am refacut motorul : vibrochen nou, cuzineti noi franta, segmenti noi , set motor de franta , chiulasa de franta, am frezat carterul, distributie noua, garnituri romanesti etc.
Zilele astea o sa ii montez un volan sport.

Ramane sa ii fac franele cat mai urgent (sa gasesc o pompa de frana buna) dupa care in primavara o sa schinb aripile spate ii pun noi , o sa renunt la toba sport in favoarea uneia normale noi , o sa curat rezervorul , o noua vopsea , inchidere centraliza si jenti.
Cam astea sunt planurile pentru el.Masina vreau sa fie cat mai stock la exterior.
Poze in curand.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum