Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Catre Admin....

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
in primul rind ...salut si La Multi Ani buni si frumosi.
In al doilea rind multumesc pentru gazduirea mea ca posesor de Oltcit pe pagina Ta.
In al treilea rind ...anul trecut nu a fost un an excelent dar nici rau nu a fost pentru noi, am invatat unii de la alti, ne-am ajutat cu piese, sfaturi si solutii...a foet fain.
Hai sa incercam sa tinem un forum cit mai "curat" ...la vinzari/Cumparari au aparut tot felul de anunturi care nu au nuci in clin nici in mineca cu pasiunea si grijea noastra...OLTCITUl...(de ex. vind imprimanta, vind Laptop, ect.
Daca este nevoie hai sa facem un Topic cu ..."Bazar" unde sa posteze fiecare ce are de vinvare altceva decit auto, piese si accesorii.
Cu simpatie si recunostinta,
Danecdan La Multi Ani!
Ar fi ideal, daca s-ar face un pic de curatenie pe tot forumul Sunt foarte multe topicuri care sunt deschise de mai multe ori si multe nereguli vis-a-vis de regulamentul intern.
danecdan a scris:la vinzari/Cumparari au aparut tot felul de anunturi care nu au nuci in clin nici in mineca cu pasiunea si grijea noastra...OLTCITUl...(de ex. vind imprimanta, vind Laptop, ect.

Nu cred ca ar fi corect sa creezi un topic nou pentru asa ceva. Dece sa interzici ca in comunitatea Oltcit sa se vanda/cumpere imprimante, laptopuri sau casutze pentru caini, prezervative sau telefoane mobile? Sunt "vanzari, cumparari". Nu scrie nicaieri de ce anume. Atata timp cat nu se sare calu, e ok.

Pe mine nu ma deranjeaza.

Lui Dreamer ii dau dreptate. bre atata timp cat scrie vanzari cumparari,poti vinde si cumpara orice nu?scrie undeva ca trebuie sa fie exclusiv cu piese de oltcit? aveti dreptate dar nu ati prins ideia...ideia ar fii cam asa: la rubrica de vinzari cumparari sa fie si citeva sub-topice: bazar (unde se pot vinde diverse),auto (sectiune exclusiva ptr auto) , piese si accesorii auto (cum spune si titlul doar piese si accesorii)

ar fii mai usor de navigat in "vinzari-cumparari" in acest mod. Eu propun urmatoarea regula:
orice user sa se testeze cu alcoolmetru electronic si sa posteze bonuletul scanat alaturi de mesajul scris
b28kft a scris:Eu propun urmatoarea regula:
orice user sa se testeze cu alcoolmetru electronic si sa posteze bonuletul scanat alaturi de mesajul scris

Esti Off topic!
danecdan a scris:... Hai sa incercam sa tinem un forum cit mai "curat" ...la vinzari/Cumparari au aparut tot felul de anunturi care nu au nuci in clin nici in mineca cu pasiunea si grijea noastra...OLTCITUl...(de ex. vind imprimanta, vind Laptop, ect.
Daca este nevoie hai sa facem un Topic cu ..."Bazar" unde sa posteze fiecare ce are de vinvare altceva decit auto, piese si accesorii.
Cu simpatie si recunostinta,
Danecdan

Ideea separarii anunturilor cu tematica Oltcit si diverse altele, gen Bazar nu e deloc rea. A interzice astfel de anunturi nu e o solutie. Celelalte alternative ar fi crearea unui nou forum (o noua sectiune), insa nu cred ca numarul mesajelor si importanta lor o impune. Doresc sa pastrez ca forumuri (sectiuni) doar categoriile importante.
Cealalta varianta ar fi impartirea forumului Vanzari/Cumparari in mai multe subforumuri, insa in structura actuala a forumul (v2.x) nu se permite, iar implentarea sectiunilor nu e de actualitate, si nici nu e compatibila cu noua versiune de forum v3.x

Asa ca deocamdata ramanem ca pana acum. Ar fi insa foarte util ca titlurile pentru topice sa fie cat mai sugestive.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum