Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Consum enorm [Oltcit TRS din `93]
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Si mai am inca o intrebare.Mecanicul ,mi-a facut ce v-am mai zis,schimbat telescoape la portbagaj,mi-a reglat carburatorul (a reglat putin la surubul de aer) si mi-a dat 2 faruri si 4 stopuri,cam decolorate ce e drept.Acum l-am intrebat cat ma costa si a zis ca lasa sa ma gandesc eu cat merita ce mi-a facut.Dar eu nu prea stiu,nu stiu cat e un far bla bla.deci dupa voi,cat sa ii dau pt toate astea?Si a zis ca imi schimba si toba finala ca are o gaura. Depinde cum te intelegi cu acest mecanic!
Pentru schimbarea telescoapelor de la haion cat poti sa-i dai,10 lei maxim,pentru reglarea carburatorului(depinde daca este vreo diferenta),2 faruri (depinde cum arata,30 lei ambele),stopuri, 20 lei, doar daca te ajuta la ceva altfel nimic,schimbarea tobei finale 5-10 lei maxim!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum