Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Suceava

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Suceava. Se pare ca in Suceava nu sunt prea multi Oltcitomani
sau cei care sunt presupun ca nu stiu de acest site.. Da da Mariusel
ar trebui sa facem reclama prin oras cu site-ul asta
am sa trimit poze cu mashina mea pt sectorul"Mashina mea" daca sa vor pune pe site voi pune pe mashina baner cu www.Oltcit.ro shi atunci va sti lumea unde sa se uite. da da .. hai cu spoilerele alea .. de-abia astept sa le vad Sa stii ca si in Cernauti sunt baetii care au Oltcituri...
Dar nu am avut nici o posibilitate sa facem legaturi salut

Rog a mă ajuta si pe mine careva dintre sucevenii ,cu modul prin care aș putea și eu să intru în posesia unei hărți cu străzile municipiului Suceava!

Mulțumesc
vul_poiu a scris:Da da Mariusel
ar trebui sa facem reclama prin oras cu site-ul asta
am sa trimit poze cu mashina mea pt sectorul"Mashina mea" daca sa vor pune pe site voi pune pe mashina baner cu www.Oltcit.ro shi atunci va sti lumea unde sa se uite.

Salut.Cu ce bondaras te lauzi? Salut! O firma de intermedieri inmatriculari auto nu stie nimeni? (in Suceava). Multumesc!
SV-06-TLL a scris:Salut! O firma de intermedieri inmatriculari auto nu stie nimeni? (in Suceava). Multumesc!

Salut.Depinde acum la ce fel de intermedieri iti trebuie tie?! Am mai vorbit cu cineva si mi-a zis ca nu sunt firme de intermedieri (pentru inmatriculare auto) in Suceava ca nu sunt agreate de politie. Asa ca trebuie sa merg personal. hmm nu stiu cum sa atashez poze frate......explicati-mi si mie daca stitzi
vul_poiu a scris:nu stiu cum sa atashez poze
http://www.imageshack.us/ danke pt ajutor Laurentiu

Iata in cele din urma masina mea.......ia sa aud pareri

[/url] Pai daca ai posibilitatea zi-le de site.
vul_poi e frumos arenjata masina.
Am uitat sa iti spun :sa pui placuta de inmatriculare pe fata ca sa nu ai probleme cu politia. merci merci
masina de asta vara e facuta asa.... dar nu stiam cum sa postez fotografii Bravo, bravo, frumos, frumos...
Ce-i frumos... si mie imi place.
Ai imbinat bine culorile, bravo. Cred ca e cea mai frumoasa facuta de pana acum cu seturile de la Faberplast.

La interior, ceva ?

Ai grija de ea ! cam in ce perioada ai luat setul de la faberplast??? iunie iulie.....nu mai stiu exact
de ce? Faina masina S-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea ca de o femeie , ca asa n-o sa te lase niciodata Masina arata excelent sa ai multa grija de ea .
Cu respect
vulpoiu a scris:merci merci :P
masina de asta vara e facuta asa.... dar nu stiam cum sa postez fotografii

Salut Boca.
Intrebara mea e de unde ai facut rost de ornamentele laterale? In rest BRAVO. Cauta pe topicul asta. Ai preturile, telefoanele unde vrei sa faci comenzi, poze. http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=42275#42275
geani29 a scris:Cauta pe topicul asta. Ai preturile, telefoanele unde vrei sa faci comenzi, poze. http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=42275#42275

Multumesc, dar cred ca am sa astept pana la primavara, bani acum se duc pe benzina!!! SALUTARE

Inca un oltcitist din judetul Suceava care are internet Domnule Eliade,poate ca in curind vom ajunge se ne cunoastem personal.Asta pt ca cei de la mine de la serviciu cred ca in curind ma vor trimita la Suceava sa ma instruiesc. Basca ca s-ar parea ca imi mai dau si bani pt asta.Oricum va voi anunta din timp cind vin in Suceava.Si poate vin cu MiG-ul 29,5 Zniper(cum spunea Hoffy).Parca la Suceva este aeroport. este, Dane, daca vrei sa aterizezi cu migu direct pe aeroport io te astept cu paine si sare, da' io zic s-o iei mai bine pi la Faltisheni, ca io te-astept in centru la Suceava.
Cam cand se va intampla asta? Sa las loc de-o bere (NA) Doecamdat inca nu stiu.Alti colegi de ai mei au fost deja programati.Cica stau pe acolo cam 3 zile.Vin cite 2.Cind o fi sa se intimple te anunt eu. ok, te astept cu placere Si iata ca asteptarea a cam luta sfirsit.In perioada 3-5 martie voi fi in Suceava.De plecat din Iasi voi pleca pe data de 2 martie in jurul orei 14.00sau 15.00.Inainte de a ajunge in oras am sa sun.
DanH a scris:In perioada 3-5 martie voi fi in Suceava.
Tradare - tradare dar, sa stim si noi. mai bine atunci decit in vara La vara se duc altii la Suceava.
DanH a scris:La vara se duc altii la Suceava. :wink:

sunteti asteptati cu placere in numar cat mai mare la Suceava.
eu as propune si o parada prin oras(si nu numai aici) sa vada lumea ca pasiunuea mai exista.
la noi e pustiu...toti umbla sa-si cumpere loganuri si alte chestiutze coreene. Dumineca dupa amiaza cind ajung in Suceava am sa va sun eu.Mai intai trebuie sa ma cazez dupa care fiti siguri ca veti fi sunati ca sa va comunic unde sunt. Buna!
Sunt si eu pe aici! sant din suceava si am si eu un olcit care este pasiunea mea de cand au avut si parinti mei unu Mai este ceva activitate pe aici?
Hai ca data de 10.11.2008 aterizez iar in Suceava. Chiar nu mai e nimeni pe aici?Azi ajung in Suceava.Poate dupa amiaza ne vedem.Sunt la Hotel Bicom.Sau va sun eu?Nu imi raspundeti aici ca nu o sa am acces la internet.Eventual pot fi contactat la telefonul de la avatar. Cumpar Oltcit 12 TRS in stare buna de functionare. Daca forumistii din Suceava au informatii, sa-mi dea MP!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum