Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Mocheta

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Mocheta de oltcit era din fabrica compusa din 2 bucati sau era dintr-o singura bucata din fata pana in spate (exceptand portbagaj)? Era din doua bucati. Fata si spate. Am una noua ( din pacate nu-i de vanzare ) si este dintr-o singura bucata , avand decupari acolo unde sunt traversele ! traversa din fata,este dintr-un prag in altul,cum trece mocheta prin ea?
din tot ce am desfacut,mocheta fata este dintr-o bucata de la traversa pana sub bord,iar cea spate de la traversa pana sub bancheta Asa aveam si eu impresia. Am dus masina la un tinichigiu si am luat-o dupa 2 zile, cand am vazut ca era din doua bucati. De aceea am intrebat. care era din doua bucati?toata mocheta masinii sau doar partea din fata?ca nu esti explicit
Am una noua ( din pacate nu-i de vanzare ) si este dintr-o singura bucata , avand decupari acolo unde sunt traversele !

Am gresit si-mi cer scuze . Am 2 mochete si le-am examinat cu grija si sunt una de fata si una de spate , dar de unde erau ( sus pe tevile de apa dintr-un subsol foarte foarte inalt ) eu vedeam doar o mocheta si-am uitat ca acum vreo 2 ani am cumparat 2 , din fericire am evacuat boarfele de Oltcit duminica si m-am lovit de mochete ! Ocazie cu care am remarcat stupefiat ca sunt 2 !
Deci mocheta originala de fabrica este compusa din doua parti ! Categoric si cu scuzele de rigoare !
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum