Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

VAND PIESE TUNING OLTCIT

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
VAND urmatoarele: 1. Un kit complet bara fata(cu proiectoare pe leduri)+bara spate cu tot cu toba originala modificata cu 2 tipsuri care fac un sunet sportiv+praguri laterale modelul impletite,unite cu aripile spate cu care vin impreuna ptr ca este pacat sa le despart deoarece sa depus multa munca la unirea lor si la unflarea aripilor si sunt facute super bine+capota cu prelungire din tabla groasa(nu din fibra) sudata continu si chituita+2 usi complete cu putina rugina jos si cu oglinzi originale reglabile,fete de usi gri,gemuri,macarale.kitul se da complet (600 ron).poze aici : http://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html
2. Bara spate de pe fostul XXS cu tot cu toba modificata cu capete YED, fara instalatie de flacari(separat am o instalatie de flacari care se poate adapta): http://www.youtube.com/watch?v=kR6VW7XuA4I http://www.youtube.com/watch?v=9jZRxPlWiCQ (150 ron)
3. O instalatie de flacari completa (80 ron)
4. Jante Pe 13" model rar cu tot cu gume : http://forum.4tuning.ro/497-anunturi-auto-oltcit/152501-vand-jante-destul-rare-13-6-5-gume.html (800 ron)
5. 2 scaune originale gri cu tapiteria buna,ne rupta sau arsa.cel de la sofer este sudat si nu se mai rabateaza dar culiseaza fata-spate(50 ron).

Pentru cei cu adevarat interesati preturile sunt negociabile.
Date de contact : -nr de telefon : 0741276514
-id de mess : dexter_lab_2008@yahoo.com Sal , bara spate de la XXS i-mi trebe mie punema pe lista ca in 15 ia-u salaru ( daca nu sa vandut deja ) ......... bara de pe xxs vine cu tot cu toba de pe xxs.daca nu se da pana atunci a ta e.pretul scade la 150 ron impreuna ptr ca nu am instalatia de flacari,deoarece ala de la care le-am luat sa facut ca a uitat sa o puna in pachet si acum cand la sunat nu o mai gaseste. dar cine vrea sa o ia setul ptr a face flacari mai am o instalatie separata la 80 ron care se poate adapta f usor Ok ok , fa cumva si nu o da , ca am nevoie de ea . Nu ma intereseaza pe mine instalatia de flacari ......... detalii despre instalatie? sunt interesat ma instalatia de flacari am luato de la junior de pe forum.nu am puso in functiune pana acum ptr ca nu am avut toba sport si pe asta normala o faceam praf.instalatia are o bobina,o cutiuta din care ies 3 fire unul catre plusul bobinei si celelalte cred ca sunt ptr butoane,si o fisa cu o bujie in capat.aveam si poza pe calculator.sa o caut si o pun,sau cand ajung la masina ii fac poze uppp sus cu ele.oferte de mos craciun upppp.preturi neg de mos craciun sus cu ele si in 2010.bara si cu toba de pe fostul XXS sau dat,restul valabile,poze cu instalatia de flacari,urmeaza sa fac poze si la scaune.bara de pe spate din kit vine si cu senzori de parcare cu afisaj al distantei in oglinda,(doar senzorii de parcare sunt vreo 200 ron prin magazine).haide-ti fratiilor nu mai vrea nimeni tuning pe oltcit

salut.ma intereseaza pe mine instalatia de flacari,poti sa ma adaugi in lista si sa vorbim? id mes de mess:marian_big_guy

specifica te rog si motivul pentru care intri,ca de obicei dau ignore la cei pe care nu ii cunosc!

ms anticipat Eu te mai astept cu jantele la Bucuresti sa facem o proba. dupa sesiune,cand am primul drum cu masina la bucuresti,iau o janta si vin 50 ron pe instalatie? nu,ms pe stopuri cat vrei? stopurile nu sunt de vanzare,masina nu se dezmembreaza,se vinde doar ce e mai sus.triplele poti sa le faci singut foarte usor,cu un sprei special de triple de culoare neagra care se gaseste pe la toate magazinele de piese auto sus cu ele up up uppp
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum