Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Coltul pasionatilor de airsoft

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Sunt foarte curios cine a ramas copil si se joaca pac-pac in continuare?
Pentru cei care nu stiu, airsoftul un joc de echipa (incepand din februarie 2010 sport recunoscut in ro) este versiunea live de counterstrike. Replici dupa arme reale, pasionati cu miile chiar si in romania, bile de plastic, tactici militare and shit... Si destul de scump cu draci
7thRaven a scris:Si destul de scump cu draci

FOARTE ieftine in Bulgaria! Unde gasesc si eu un magazin prin bucuresti? Chiar vroiam sa achizitionez un pistol dar nu prea se gasesc pe stoc, iar magazinele sunt prin Deva. http://www.okazii.ro/cautare/airsoft.html
Eu mi-am luat acum 1 an un pistol de airsoft, din poiana brasov, cu 15 lei si pe okazii era acelasi, la 80 Nitel off-topic: anul trecut am incercat tirul cu arcul. Misto... da dependenta. Cred ca o sa-mi cumpar si eu un arc intr-o zi cu soare.
NeaGeorgel a scris:Unde gasesc si eu un magazin prin bucuresti? Chiar vroiam sa achizitionez un pistol dar nu prea se gasesc pe stoc, iar magazinele sunt prin Deva.

Gasesti un magazin destul de ok aprovizionat la www.gunshop.ro si la www.airshop.ro (ai datele de contact pe saituri)

De asemenea, un magazin f bun, si mai ieftin decat la buc gasesti aici: www.airsoft.ro (din piatra neamt) transportul pana la bucuresti nu e asa de scump, mai ales daca cumperi mai multe obiecte... Tu ce echipament ai? Eu am un Tokyo Marui Hi-Capa 5.1 (o replica imbunatatita a originalului Colt 1911)

Iar Carmen are un KJW replica dupa Sig Sauer P229

si cam atat deocamdata.. restul e work in progres Nu mai stiu cine zicea ca diferenta intre un baiat si un barbat este data de valoarea jucariilor Toata lumea zicea asta
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum