Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

salut

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caracteristici, Performante, Tuning
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
salut va rog eu ajutati ma si pe mine cu ceva ....) mia cazut permisu intre parbriz si bord pe aolo pe unde baga aer la parbriz cum in iau Pai trebuie sa demontezi bordul.Sau in cazul in care se vede cu o penseta il poti prinde si trege afara,oricum din cite imi amintesc eu trebuie scoasa numai partea inferioara sau poti avea acces la el demontind numai lampa de harta(e chiar linga contact) sau demontezi numai comenzile de la climatizare,in cazul in care e chiar dupa cearuri se pot demonta numai ceasurile.Sau in cazul in care ti-a cazut in fanta aia pe unde vine aerul pe parbriz poti demonta in compartimentul motor aeroterma si il gasesti. poti incerca in prima faza sa dai aeroterma de sub capota jos,si sa bagi mana prin tunelul care duce aer in habitaclu,daca ai avut noroc si a cazut in aeroterma il scoti usor,daca nu va trebui sa dai jos bordul Vino cu rabla si ti-l scot eu. Lasa-l acolo si pune-l pe militian sa-l scoata cand te opreste! Cea mai rapida solutie ! Da da da,dupa aia sa se chinuie sa il scoata de la el din maini,acolo nu mai poti cu o sarma sa il tragi ,ci cu un sul de hartii verzi un examen
P.s:Uite ca olteanu nostru stie si alte metode de a te lasa pieton inafara de a isi uda bujiile ,infunda jeglerele Lasati, ca e buna ideea asta. Asa cel putin stii ca ramai cu permisul in buzunar oricand, chiar in cazul in care te opreste vre-un tovaras melitian.
Sau, poate fi folosita ca scuza. Sau ramai fara $ in buzunar daca te opreste la un control de rutina. E nemaipomenita ideea. de a ramane fara bani in buzunar? Ce, nu ti se pare geniala? )
Sunt/eram ironic.
talash a scris:Lasa-l acolo si pune-l pe militian sa-l scoata cand te opreste! Cea mai rapida solutie !

nu-i bună ideea,că ăla folosește sigur ciocanul
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caracteristici, Performante, Tuning Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum