Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

HD 03 YFV
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
vezi ca farul pe pe partea dreapta a masinii are pleoapa putin mai mare (cel putin din poza asa pare) iar incepem cu tziganismele? cu mine vorbesti? cu doru

i-am zis sa nu inceapa iar cu tziganismele cu stickereli, actibilde, si din alea...dar vad ca nu ma asculta
valib a scris:iar incepem cu tziganismele?

e tunning nu tiganie corect Laure .. e tuNNing la stadiul actual. Arata foarte bine masina simpla. le-am dat jos si pe alea...o sa imi fac din capota...sapt viitoare poate...ca atunci banuiesc ca nu o sa fie tiganie...chiar deabea astept...mai ales ca am lasat-o si mai jos ms valib care are 2 brate inferioare in stare buna de vanzare? ca eu am rupt unul in bordura saptamana asta care poate sa ma ajute? imi trebuie un motor...eu l-am spart pe al meu...vali te rog eu raspunde-mi la telefon ca te sun de 2 saptamani... vezi ca si-a schimbat numarul
cum ai reusit sa-l spargi? si imi poti da numarul lui? pai m-am dat la liniute...ms vezi la vanzari ca are topicul cu piese un scaun sport are cineva? si la cati bani? ca am scos tot din oltcitul meu o iei pe urmele lui vali? sper ca tu le vei pune la loc....intr-un timp mai scurt... dar eu vreau sa imi fac oltcitul doar ca sa ma dau la liniute si poate la anu la raliu..deaia am scos tot din el si acu caut un scaun si o pereche de centuri in 5 puncte... intr-un sfarsit...
are si motor 1.1 carpit by valib.....(segmenti/garnituri noi, cuzineti noi, ambielaj) Tu ai zis ca e carpit nu noi . http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=1461552&d=1273438208
http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=1461550&d=1273438208
http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=1461551&d=1273438208 Am vazut masina si anul trecut si anul aceasta la BWE Arad. Sper sa nu fie cu suparare, dar mie mi-a placut mai mult cum o aveai anul trecut. Ce nu-mi place de nici o culoare e faptul ca sunt iesite prea mult inafara rotile din fata. cam atat despre pasiune....
masina e la remat, cu tot cu motorul recent facut:)
se poate inchide topicul nu ma mira

intrebarea mea e totusi. de ce?

el de ce nu a mai intrat pe forum? sa intre pentru ce?

nu stiu motivul...si nici nu ma intereseaza.
acum are un golf 2 in loc de oltcit nu pot decat sa ma bucur atunci cand mai este dat un oltcit la remat,o sa ramanem o mana de oameni
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum