Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Alba Ca Zapada si cei 6 crocotauri.......
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
asa ca totul este TIPLA si nu este facut la HATA HATTA, nu HATA, ca nu suntem tigani beeei! Va tai beeei sa moara mama, ciorilor! Behehehe... Crocotaure ce ai mai facut pe la ea? New ACZ , restul va spune Jhonny cu ce s-a mai facut la el .

Arata foarte bine cu noile jante.
Cu niste faruri clare ar arata si mai bine. WOW.
Felicitari pentru munca depusa.
Imi aminteste de 17 YBO. Cred ca s-a saturat Hanimall sa auda ca masina lui seamana cu 17 YBO. Supeeeeerb!
pupa a scris: Cred ca s-a saturat Hanimall sa auda ca masina lui seamana cu 17 YBO.

cred ca ai dreptate pupa N-am mai apucat sa te vad dupa ce ai luat masina de la mine. Dar cand am intrat pe forum si am vazut ca masina arata foarte aproape de ceea ce mi-as fi dorit si eu pt ea, m-am bucurat.

Felicitari bikere!!! Si Craciun fericit! Felicitari bikere!!! Si Craciun fericit![/quote]

merci la fel si tie...................Craciun Fericit si Sarbatori Fericite.......... Faina masinuta, te-ai ocupat frumos de ea.
Cat am ras la inmatriculari atunci S-a mirat tipa d-acolo: "e al 2-lea Oltcit inmatriculat azi!!!" ) Jantele sunt de pe Oltcitul verde hjj? Nu prea draga George... Sunt fostele jante de pe YBO. http://img132.imageshack.us/img132/9403/mormo186.jpg
sigur?
Bai, eu din ce stiu, alea a lu Kat erau pe 15. Sau nu? da,asa e,pe 15 inca sunt,sigur le tine tot langa casa unde le-am vazut ultima oara...deci nu sunt alea in schimb sunt acelasi model Aaaaaaa... da nene, deja am uitat ca jantili mele au ajuns inapoi la Lexoiu, nicidecum pe masina lui Johhny. Nu-i bai, cazane-s toate. chiar ma pregateam sa-ti spun ca ai incurcat putin topicele ce aveti ma cu geanitili mele,a?a?a?a?a?a?a? Hanimall, stai cumva pe langa primaria sec. 1?
Ti-am vazut boxidu in spatele unor blocuri pe acolo ieri..
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum