Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

cine stie sa regleze un carburator ca nou in Craiova?

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Consum, Circuitul de benzina
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
cine stie sa regleze un carburator ca nou in Craiova? un pret estimativ? In Craiova nustiu daca gasesti,dar de reglat bine la Brasov se regleaza.
Am un prieten care regleaza,curata carburatoare dar suntem la distanta mare. cat ia pentru reglat? poate imi fac drum pe acolo pentru altceva si ma opresc pentru problema... 80lei curatat si reglat.
La mine el mia reglat carbu si merge perfect.
Este si el posesor,pasionat de oltcit. trebuie sa fie pe masina sau pot sa merg cu el si dat jos? ca nu ma tine buzunarul sa merg cu rabla pana acolo... cauta si tu pe forum, mesaje de'ale userilor Sensey, comnean
o sa gasesti si un nr de tel de'al lui nenea Sensey....
vezi daca se mai ocupa de oltcituri (putin probabil sa nu se mai ocupe)
e din craiova...si e tata lor... daca tot stii de ce nu-mi spui mai multe, poate ca-s aerian de search sau alte alea cu forumuri
elektronica a scris:
si lasati partile cu topicurile deschise aiurea ca de aia e forum si nu-s aiurea (activitatea pe forum este benefica acestuia nicidecum daunatoare - spun asta pentru ca si eu sunt administrator de phpbb asa ca abtineti-va daca nu cunoasteti situatia)
ah toni mi-ai citit gandurile
elektronica a scris:cine stie sa regleze un carburator ca nou in Craiova? un pret estimativ?

este un mecanic in craiova care are un tester si iti face reglaju la motor / carburator desul de bine costa vreo 500 000 vechi eu am facut la el si sunt multumit .... e bun mecanic ...Marian Albastroiu se numeste probabil ca sunt multi care il stiu deaici... sincer nu prea,nu cred ca l-a mai pomenit cineva,asta din pricina faptului ca din craiova sunt putini membri activi
iulicuta2000 a scris:sincer nu prea,nu cred ca l-a mai pomenit cineva,asta din pricina faptului ca din craiova sunt putini membri activi

da asta am vazut si eu pacat ca au fost ceva pasionati pe aici prin craiova
iulicuta2000 a scris:sincer nu prea,nu cred ca l-a mai pomenit cineva,asta din pricina faptului ca din craiova sunt putini membri activi

Ce spui tu,Iulica?
Sylvestre a scris:
elektronica a scris:cine stie sa regleze un carburator ca nou in Craiova? un pret estimativ?

este un mecanic in craiova care are un tester si iti face reglaju la motor / carburator desul de bine costa vreo 500 000 vechi eu am facut la el si sunt multumit .... e bun mecanic ...Marian Albastroiu se numeste probabil ca sunt multi care il stiu deaici...

ai cumva numarul lui? cum il gasesc? vad ca nu il am in tel maine iti promit ca trec pe la el si ii cer nr de telefon si ii dai tu dupa un tel .. maine pe la 12 - 1 cand ajng de la servici postez nr lui mai sunt mesteri in Craiova,stai linistit,dar cel mai bine cred ca e sa ti-l reglezi tu,citind tutorialul de pe forum,la mine a tinut,la ce trafic e in Craiova imi ia 10% in oras,pt un oltcit cred ca e bine,si trage foarte bine.mult succes,suntem multi oltcit-isti in Craiova(unii chiar prea pasioati),da nu prea a fost intalniri ...cel putin eu nu am auzit,sa speram ca pe viitor se remediaza:P

Cand ne intalnim si noi?Sa vad si eu despre ce e vorba... Enrique sunt multi ... dar eu zic la cine am fost si sunt destul de multumit ... cred ca un consum de 6,5 in exterior si cam 9 in orasi si mai si trage ... eu cred ca e destul de bine reglat (parerea mea) fiind un TRS din 95 motor 1300 cutie franta 4 trepte asa a venit din fabrica
deceneu32 a scris:

Cand ne intalnim si noi?Sa vad si eu despre ce e vorba...

masina o am in lapus arges dar pe vremea asta nasoala nu prea-mi mai vine sa lucrez la ea, am reconditionat 80% din tabla plus interiorul total si mai am multe de facut (frane etc) dupa care incerc sa fac itp-ul ca nu mai am de 2 ani
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Consum, Circuitul de benzina Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum