Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Filmele de la "Nationale"

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
filme ceva de la nationale?neah...ce ne trebuie
p.s. doar nu credeati ca am uitat
p.s2 ce de oameni dornici sa vada niste cadre cu ceva care n-o sa se mai intample cu aceasta masina care ne-a legat pe toti...suntem prosti domn'le,suntem saraci... nimic nimic?ce oameni rai.... eeeee... tinerii astia... n-au pic de rabdare. Toate le vor pe ieri
Hofy a scris:eeeee... tinerii astia... n-au pic de rabdare. Toate le vor pe ieri

Ciudat e ca eu unele chestii nu le vreau ieri le vreau alataieri. si sa spunem ca eu , care sunt un impertinent si un ghimpe in coastele unora , n-ar trebui sa indraznesc,dar restul celor care au participat la "facerea" filmelor merita sa le vada,ca doar pe carca lor a putut face marea regie o sa fie in deschidere la tiff, si am inteles ca sunt nominalizate si la oscar asa o fi,eu tot vreau sa le vad,si nu sunt singurul dar vad ca sunt singurul care indrazneste sa le ceara... nada??????? niet, nimnica... scump corentu' neica ahhhhhhhhhhhhhhhhhh ne-am dat dracu,mai deschidem un topic Filmari, din cate am observat, au facut mai multe "personalitati".
Cat priveste ce am filmat eu, acum 4 ani daca nu ma insel, am distribuit DVD-urile participantilor primei intalniri nationale Oltcit de la Lacul Rosu.
Acea intalnire a fost in opinia mea cea mai interesanta, cea mai speciala. A fost nostim, nu ne cunosteam decat de pe site. Nu ne vazusem nicaieri, si ne intrebam unii pe altii cum ne cheama.

Am filmat si la intalnirile urmatoare, dar efectiv, din motive tehnice, momentan nu am posibilitatea sa ofer filmarile.
Ca sa glumesc.. o sa apara cand nu o sa te astepti! Hahaha ce gluma buna
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum