Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Site

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Raliu
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In acest moment s-a inceput lucrul la site-ul dedicat activitatii pe care o desfasuram in cadrul campionatelor nationale de coasta, rally sprint, raliu, etc, etc. Si nu am inspiratie, pentru nume. Veniti si voi cu idei ! dau o bere. acs buftea? nu bre, site-ul tre sa fie dedicat echipei, nu clubului. cine stie ce sponsor o sa avem peste un an, daca mai exista asc buftea, etc etc. ma gandesc poate la un site chiar cu numele meu... oltalas.ro ? sau talasmanboltcit.ro ) secsotalash.ro. Ați văzut vreodată moderator "scărchinat" părintește de utilizator?
Vreți ?

Că... el caută.... din cîte vedem... nu tre sa contina nici numele masinii, ca nu se stie la anul cu ce masina venim ! Damn, tocmai vroiam sa sugerez talash2R2Max. rally-mania.ro www.bogdantalasman.ro Nu merge, ca mai sunt o groaza de persoane cunoscute cu numele asta. Inclusiv un actor. Da; dar totuși... link RallyClubBuftea De ce sa nu fie nici o legatura cu oltcit?? Nu conteaza ce masina vei avea, ideea e ca ai plecat de la un oltcit si ai fost sustinut de coforumisti, in special, ca a fost OLTCIT! Asa ca... ideeile ce au continut "oltcit" si "talash" nu ar trebui ignorate, parerea mea!
suirammarius a scris:De ce sa nu fie nici o legatura cu oltcit?? Nu conteaza ce masina vei avea, ideea e ca ai plecat de la un oltcit si ai fost sustinut de coforumisti, in special, ca a fost OLTCIT! Asa ca... ideeile ce au continut "oltcit" si "talash" nu ar trebui ignorate, parerea mea!

Cristi, Iulicuta si, in special, Bogdan sunt membrii acestui forum si-s destul de indragiti aici. Daca ar fi participat cu Dacia, chiar daca am fi hulit masina, ar fi avut aceeasi sustinere din partea noastra. Conteaza omul, nu cazanul. Ce Iulica... ce Cristi... ce Talash... OLTCITUL e important!!!
Si-n plus... de astia 3 nu mi-a placut niciodata!!! Ce-i tot ridici atata in slavi?? Daca i-as vedea... le-as da si vreo doua, mai ales lu' Cristi ala ca prea are el mereu dreptate!

PS: Scuze de "ideeile" din mesajul anterior! pai hai incoae sa ne palmuim (ascultand Ion Suruceanu sau Gheorghe Gheorghiu) www.talashrally.ro si www.talashrally.com (asta ca sa ai si acoperire internationala )

P.S. Eu zic sa te grabesti pana nu ii vine altuia vreo idee caci apoi rascumpararea este cam costisitoare
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Raliu Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum