Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bacau
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
clubul insinguratilor. si propun sa inscriem numai fete. si noi moderatori mama da ce ecou fain se aude pe aci.... Bre...da un meeting...ceva? Chiar ca ecou Adi pai tu cand esti mai liber ...
iesim si noi la un suc ceva?
poate se mai anunta cineva... Pai eu luna asta am toate weekend-urile libere. Io as putea si azi, maine nu ca plec la Suceava. Daca nu azi saptamana viitoare poate sambata...
hai care se mai anunta??? Un Paste Fericit tuturor bacauanilor de pe forum ... care or mai fi ramas ei!!! Cumpăr cutie în 5. Franța, Ro.... banul jos, cât face. La multi ani!!! Olcitisti ai Bacaului ... oriunde a-ti mai fi! Geani, te-am claxonat in seara asta . Nici nu te-ai uitat la mine (pe la 7 la gara).

Bacauani, n-o punem si noi de-o intalnire ca nu ne-am mai vazut de mult tare bai da bai ...da unde ai fost de anu nou....??? S-a facut intalnire de anul nou?! Sau imi bati obrazul ca nu ti-am raspuns la urari.
Ia zi, facem ceva? Il iau si pe Marius cu forta vedem...ca vad ca nu mai ai numaru ala de tel.... Ti-am dat MP cu numarul
mv11b1 a scris:Geani, te-am claxonat in seara asta . Nici nu te-ai uitat la mine (pe la 7 la gara).

Bacauani, n-o punem si noi de-o intalnire ca nu ne-am mai vazut de mult tare

Nu te-am văzut Unde stiti un parc unde pot gasi cauciucuri de iarna pentru oltcit la preturi bune?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Pagina 16 din 16
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum