Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

SOS teparii (HUA!)

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Recomand domnului Administrator sa-si exercite functia in cazul lui valib. Omu' cam traieste din tepe in ultima vreme. Mi-am luat-o eu, si-a luat-o VALY B-24-LDZ, si-a luat-o Zephirus, acum si-a luat-o si roshkatu. Si, daca sapam putin pe forum, mai gasim useri tepuiti de valib. Cont suspendat definitiv ar fi o solutie dreapta! Valib ai la dispozitie spatiu de scris pe forum sa lamuresti situatia, sau sa o indrepti. Nu iti blochez contul, insa nu am sa accept sa scrii in alta parte sau sa mai faci o alta vanzare pana nu se lamureste si se rezolva aceasta problema.
Iti recomand calduros sa rezolvi pozitiv problema. Pe termen lung esti mai castigat.

kft, oricine are probleme de vanzare/cumparare pe forum, sa faca o solicitare in acest sens, si pot vedea cu usurinta care e situatia. Voi lua masurile dupa audierea partilor. Pana atunci se suspenda dreptul de a mai scrie pe forum in orice alta parte, cu exceptia discutiilor pentru lamurirea situatiei. kft...e lamurit. N-are decat sa isi puna pofta in cui.

Zephirus cu ce si-a luat-o? nu mai tin minte...uimeste-ma.

Vali BZD? ah da...nu am ridicat coletul de la posta.(nu sunt obligat sa dau detalii sa ma justific)

roshkatu...am scris pe topicul care mi l-a deschis

astept sapaturile dupa altii tzepuiti de mine Eu nu mi-am luat cu nimic.

Nu am făcut niciodată tranzacții cu valib. Din păcate recunosc, m-am lăsat influențat de "beculețele aprinse" și nu i-am comandat nimic.

Nu vreau să fiu implicat în așa ceva.

O să clarific situația în particular cu b28kft. mie nu mi sa parut tepar am comandat si ma servit prompt cu plata ramburs si am fost multumiti amandoi .

opinia mea .
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum