Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 3-a intalnire nationala, Piatra Craiului (BV) - 2005
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Formular pentru cei care doresc sa participe la intalnire. *** CARE E PERIOADA CARE VA CONVINE PENTRU INTALNIRE?...
[ LUNA MAI ]
1%
 1%  [ 1 ]
Saptamana: 20 iunie - 26 iunie
1%
 1%  [ 1 ]
Saptamana: 20 iunie - 26 iunie
1%
 1%  [ 1 ]
Saptamana: 27 iunie - 3 iulie
5%
 5%  [ 3 ]
Saptamana: 27 iunie - 3 iulie
5%
 5%  [ 3 ]
[ LUNA IUNIE - Oricand ]
12%
 12%  [ 7 ]
[ LUNA IUNIE - Oricand ]
12%
 12%  [ 7 ]
Saptamana: 4 iulie - 10 iulie
0%
 0%  [ 0 ]
Saptamana: 11 iulie - 17 iulie
0%
 0%  [ 0 ]
Saptamana: 18 iulie - 24 iulie
1%
 1%  [ 1 ]
Saptamana: 25 iulie - 31 iulie
10%
 10%  [ 6 ]
[ LUNA IULIE - Oricand ]
21%
 21%  [ 12 ]
Saptamana: 1 august - 7 august
7%
 7%  [ 4 ]
Saptamana: 8 august - 14 august
1%
 1%  [ 1 ]
Saptamana: 15 august - 21 august
0%
 0%  [ 0 ]
Saptamana: 22 august - 28 august
1%
 1%  [ 1 ]
[ LUNA AUGUST - Oricand ]
12%
 12%  [ 7 ]
[ LUNA SEPTEMBRIE ]
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 55

culbutorii... hmmm... io n-am putut sa dorm prea bine ultima noapte .... Frate daca te dai la banane .... ce sa-ti fac Frumos de tot peisajul.Pacat ca nu am putut veni dar mai sunt unii care munceste si nu se odihneste. Kunzite,bine ca nu ai avut probleme mai mari.
P.S Bratul ala l-ati avut careva la voi sau l-ai cumparat de undeva? A fost misto!
Pacat ca nu ne-am putut sincroniza, sa ne intalnim toti odata...

Kunzite, cum ti-am spus, sa nu renunti la Oltcit
Motane, da-mi pe privat datele sa-ti trimit ceva. Stii tu...
Razvan, imi pare rau ca nu am putut sa ajung mai repede.. ufff..
La fel si pentru danf. uf... Bine ca ne-am intalnit pe drum macar...
Dar am iesit prafuiti nu gluma de pe drumul ala.
Am inteles ca daca nu ma trezeam si eu sa ajung asa tarziu, apucam sa ma intalnesc si cu Gabii

Motane, am lasat pana acasa ce ati desenat voi pe luneta...
Super misto. Cred ca trebuia sa treceti totusi Turbo si nu GPL , nu de alta dar i-am indus in eroare pe cativa. Da... chiar si pe un vitezoman cu Dacia 1400... Cand l-am depasit cred ca era sa rupa pedala si volanul... Era atat de incordat si inclestat... Uff. Saracul... Dar cum ati scris pe hayon... S-a resemnat.... El, nu eu...

Ca o concluzie, a fost misto! Ma bucur ca am intalnit "personaje" noi, de treaba! si pacat ca nu au onorat cu prezenta alti pasionati... A fost frumos, eu am ajuns Luni seara la 18:30 da m-am plimbat nu gluma. In Rasnov am dat de Maidanezu si Kunzite la benzinarie in Moeciu de sus de Razvan si am dormit la hotel Oltena la Trei Brazi in Predeal . Luni am fost prin Timisul de sus si in Busteni la cascada Urlatoarea.
Laure am mintit Nu m-am cumintit 120 - 125 cit s-a putut.
Lascule inca mai merge
daniel.opr a scris:Cateva poze .....
Mai, dar ati deschis un adevarat Service-Oltcit .

Din pozele vazute si de la tine si de la Bastus, peisajul este SUPERB. Cred ca ar fi locul ideal pt stabilirea cartierului general anual.

P.S. Gaby, ai grija. Nu-i cere mai mult decit poate. Are totusi o virsta . Am fost atat de incurcat cu inscrierea la faculta incat am si uitat de intalnire. Rusine sa-mi fie! Macar voi v-ati distrat. Bratul l-au adus baietii din Bucuresti, de la Bogdan.
Titus, dupa cum ti-am spus nici nu ma gandesc sa renunt la Oltcit, mai ales dupa cate-a patimit saraca masinuta pentru mine. vb lui laurentiu cartierul geneneral la plaiul foii dar nu anual ,trimestrial pe aici pe undeva gasiti si pozele mele
http://cycloppoze.superihost.com/oltcit_club.htm S-a mutat Loganul cu tot cu gainile la munte ?? Poza aia cu Loganul este tare rau..2cotete unul peste celalalt:lol:.
Cu siguranta ne vom intalni tot la Plaiul Foii-a fost misto rau.
Ca si chestie...Fiesta sux big time...de abia ma tineam pe serpentine dupa Opr:(..tot oltcitul rullez..ma duc sa-l repar ca e pacat:d Băieți și fete, îmi pare nespus de rău că nu am putut sta mai mult decât câteva ore. Deh, copilul mic. Nici umbră destulă nu era prin preajmă. Vedeti bre ca am avut dreptate cu locul? Daca campam 2 km mai incolo putea sta si Razvan ca omul cu noi la umbra si racorica sub copacel intr-un loc marfa. Lasă bre că am mai găsit un loc bun de campat, cu umbră, liniște, miros de brad, pe malul apei, mai sus de Moeciu de sus. Pentru la anul sau cum?
Stii drumuld e mai incolo de Plai? E mai marfa ca ala? O sa caut o harta sa postez. De la locul cu pricina pana la Padina sunt mai putin de 4 ore cu piciorul. E pe malul unui paraias. Drumul e asfaltat pe o mare parte, ultimii km sunt mai nasoi ca aia inspre Plaiu Foii dar nu au gropi. E vorba de pavaj cu piatră sfărâmată. Avantajul e că nu se face atâta praf. Cu puțin noroc se poate amenaja o punte peste un pârâiaș mic de tot și se poate intra mai adânc în pădure. Trebuiesc aranjate câteva pietre și gata. Apa nu are mai mult de 10 cm adâncime și 1m lățime. Se găsește și cazare la particulari, pute de pensiuni în apropierea locului, dar nu atât de aproape cum e cabana Plaiu Foii de zona corturilor. WC însă nu este, dar la munte pădurea rulz. Felicitari pt intalnirea voastra... sper ca v-ati simtit bine, si sper ca data viitoare sa ajung si eu (daca nu sunt probleme de bani si de concediu), si sa se adune toata lumea o data cine stie... asa cum spunea... , nu mai stiu cine (scuze), or sa vina si oltcitistii de afara, si poate ne plimbam prin tara (asa visez eu) intr-o colana lungaaaaa... Numai bine! Vazand pozele imi pare si mai rau ca nu am putut veni la intilnire. Dar ... cu gandul la peisajul superb si o posibila iesire din oras, ce preturi se practica in camping pentru amplasare de corturi nice....nice...nice:)
la anu ajung si eu....daca o faceti cam tot asa...adica dupa bac&inscrieri la fac.
Pentru a continua distractia vedeti postingul cu Vadu !
Poate ne vedem acolo...
In special Titus caci am o mare bucurie la masinuta ta ! Preturile au fost mici si diversificate, de la 0 la 35k/zi/cort . imi pare rau ca nu am putut ramane dar imprevizibilul , meseriei mi-a stricat concediul daca am plecat sa raman si eu la plai cu foii am ajuns sa fac doar o mica vizita de juma de ora si atrebuit sa plec , asta este poate alta data situatia va fii alta , cand eram pe drum am primit un telefon trebuia sa ma prezint ori la bucuresti ori la arad pana la 0ra 1800 si m-am prezentat , asta a fost imi pare sincer rau ca nu am putut ramane , si ma bucur ca macar cu cativa dintre voi m-am putut saluta si schimba o vorba doua . puteit sa vedeti si pozele facute de Razvan. Felicitari tuturor care au reusit sa ajunga...pe mine m-a retinut kitul de ambreaj ...asta e...insa nu au intrat zilele in sac
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pagina 10 din 10
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum