Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

"Decesul" rablelor-Prima de casare de 2.700 de eur
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In noiembrie conform spuselor ministrului (la un post de radio)vor expira toate voucherele remat.Cei care au de vanzare sa se grabeasca pentru ca nu mai au decat o luna !In luna in curs se vor face ultimele dosare !La anul nu vor mai fi valabile tichetele actuale !
Acum sa vedeti ieftinire !Altfel cum zicea foarte bine Zephirus--hartie igienica! Noiembrie? Ce dracu', parca erau valabile pan' la sfarsitu' anului.
La REMAT Holding Bucuresti se oferea 1200 ron pe un dosar Rabla (voucher + copiile legalizate). Nu stiu pretul actual, dar ma pot interesa. Care aveti vouchere de vanzare si vreti sa le dati, va pot ajuta. Daca aveti incredere...
bibi, nu conteaza daca masina e pe firma, Persoana fizica sau persoana fizica autorizata. Aici ai info despre ce acte iti trebuie:
http://www.rematholding.ro/ro/activitate_programul_rabla Robert, nici nu ai citit cu atenție tichetul și l-ai și vândut. Scrie pe fața lui în partea de jos, termenul de valabilitate.
http://images9.okr.ro/auctions.v3/700_700/2011/07/29/2/8/67011199386770410797079-5767065-700_700.jpg
Inițial și anul trecut tichetele valorice au fost valabile tot până la 23 noiembrie dar, ca în cazul oricărei legi sau norme de la noi, a trebuit să existe derogări. Asfel, tichetele de anul trecut care inițial trebuiau să fie valabile doar până la 23 noiembrie 2010, au fost valabile până la 31 ianuarie 2011.
Robert, nici nu ai citit cu atenție tichetul și l-ai și vândut

Ce tichet am vandut bre ?
Am auzit la radio la stiri !
Vedem noi daca e valabila treaba sau nu ! Robert kft. Am uitat că sunteți tizi.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum