Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Dambovita

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Dambovita. nu8 am si eu cu cine sa schim piese si alte alea idei despre oltcit Problemele care le ai poti sa le dezbati in forum...Cred ca cel mai aproape pt tine sa iti iei piese sau ce iti trebuie pt oltcit ar fi Pitesti.
Cu respect,
Gabone Sau ma bine Ploiesti - poate vi aici la o intalnire Da!Intradevar si Ploiesti... Cand o sa vin sigur o sa anunt. Pana una alta ne intalnim virtual. Cum stati la capitolul "oltcit" in Ploiesti sunteti multi posesori? In Oradea pot sa spun ca sunt foarte multe oltcit-uri. Eu unul am doua. Ok! Mai vorbim...
Cu respect,
Gabone ok cred ca ramane ploiestiul sau bucurestiul
in tgv sunt multe oltcituri dar daca nu sunt trase pe dreapta prop sunt mosi dar totusi chiar nici unul din db, nu neaparat din tgv Salutare sunt Alex din Dambovita , mai alex din Gaesti ( presupun ca sti unde se afla orasul gaesti ) . Cred ca este o idee buna se ne cunoastem si sa schimbam pareri despre acest subiect comun Oltcit . tu ai oltcitul ala alb de era la iacobuta intr-o sambata?
cu nr de ag

my mailllll : oltcitpower@yahoo.com hai db
cred ca oltcit+uri exista dar........................
chiar nu am cui sa dau cateva piese barim de pomana
DB77AAA a scris:tu ai oltcitul ala alb de era la iacobuta intr-o sambata?
cu nr de ag

my mailllll : oltcitpower@yahoo.com

Esti cumva administratorul grupului oltcipower de pe yahoo? nu avand in vedere ca ultimul post a fost facut acum 1 an io inca mai am sperante...

haideti dreaq macar ne intalnim odata in tgv, la o bere (fara alcool) sa discutam, schimbam impresii, piese etc...

cred ca vb de unu singur... io inca mai am 1 oltcit asa ca daca te intereseaza o piesa sau altceva
mail: angiolteanu@yahoo.com
tel: 0744320177 Cam mult din 2006 pana ain 2008....totusi daca mai e cineva pe forum din DB cu vreun oltic....vb aici de vreo chesti ceva. Mai e si unchimiu prin Targoviste si Dambovita in general... DB-ceva-SPR . E un club din 1983, crem. Inca nu e pe forum...
O sa-i spun sa arunce un ochi si p'aci. Pai spune-i sa se faca forumist si el,eu sunt de loc din Moreni la 25 km de Targovist insa acum stau mai mult prin Focsani ca acolo lucrez. Moreni, da... ei sunt din Riu Alb, ceva mai sus si trece pe acolo saptamanal... O sa-i spun sa intre pe forum! ce liniste e pe aici pe la voi Pai de,nu are cine sa fie,cu toate ca am vazut cateva oltcituri frumusele prin Targoviste. In Moreni aveti un oltcitar in plus o data la 2 sapt. Chiar daca merge cu duba de firma, tot cu Oltcitu in sange e Chiar daca nu scriu, unii utilizeaza forumul pt informatii.
Nu cred ca nr Oltcit-urilor e cauza putinilor utilizatori (din DB) ai forumului, ci utilizarea internet-ului de catre posesorii acestora.
De asemenea, cred ca in DB nu s-a dus vestea (lipseste informatia) ca exista un forum dedicat OLTCIT.
Am Oltcit-uri din '89. Doua dintre ele luate din fabrica. Un RM in '89 si un TRS in '95.
Si eu m-am inscris de putin timp pe acest forum, desi utilizez calculatorul cam de pe vremea primului Oltcit.

p.s. Ia hai sa dezvoltam acest topic. Dezvoltam,dar ce vrei sa facem in acest sens.Eu am vorbit cu doi insi in Moreni care i-am oprit,le-am zis sa intre pe forum,sa se inscrie,dar degeaba.Unul mai recent chiar mi-a zis sa ii fac rost de cutie de viteze 5 ro,si nu da nici un semn.Nu prea avem ce face. si ai cutie in 5 trepte ro? Pai nu am cutie,vorbisem cu Andrei parca din Ploiesti,avea una care caraie putin la 150 lei,dar problema e ca nu mai dau de tipul ala. Era un Oltcit de vanzare in Moreni, bine intretinut, culoare gri.
Il stii ?
Ai idee daca mai este (eventual de vanzare)?
Avea motorul cam obosit si cerea cam mult.
L-am vazut acum 1 an. Stiu numai unul gri ca al meu din poza,nu stiu daca e de vanzare,dar toata treaba e ca e RM. mda era caci nu mai e nu mai are itp DB-02-SPR in targoviste culoare crem
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum