Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

B-14-AGU
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
MadWolf ms mult de informatie!!!!!!! Baietii chiar par sa fie profesionisti...
Am mai luat ceva maruntise noi
Am gasit pe unii cu 1100 lei toata manopera + materiale ceea ce e fooarte ok.... pe 20 cred ca o si duc..
Pana atunci caut tot ce se poate...
http://img17.imageshack.us/g/p4070004p.jpg/
Salut Cristi!Ti-am gasit o bancheta albastra,nou-nouta,pe forumul FIAT club.
Citeste aici:
http://fiat.3xforum.ro/viewtopic.php?pid=48282#48282 Din fericire am banchetele..

Lunetele m-ar interesa una... daca functioneaza ala mai ales.. din ce oras e nenea? Nu stiu,logheaza-te pe forumul respectiv si ia legatura cu el. Sunt din Craiova. Eu sunt cel de pe fiat forum. Lunetele, etc.... Am multe piese noi si SH in stare foarte buna. Rog sa fiu contactat la nuculetul@yahoo.com, deoarece eu intru mai rar pe aici. Hm, daca tot AGU ramane fara intrebuintare serioasa... facem niste calcule matematice... dupa le aruncam la cos si vedem ce piese si ce oameni dispusi gasesc, costuri mai ales si poate se transforma si asta micu' in unu de coasta... dupa ce se termina povestea cu Citronelu' Axel Astazi, oficial AGU si-a luat adio de la dreptul de a mai circula pe drumurile publice... din pacate, nu am apucat sa ma plimb cu el pe drum niciodata... macar va deveni donator pentru un frate... caruia ii voi crea un nou topic. Ce i s-a intamplat?Radiat? Dap, radiat... deja aveam 3... si nu prea mai e loc, bani si timp de toate... macar sa fac citroenu si sa am unu cal de bataie.. Cum ai facut cu radierea? ai mers cu certificatu' de inmatriculare la remat sau..? intreb ca si eu vreau sa radiez al 2-lea oltcit nu, declaratie pe proprie raspundere la taxe si impozite ca-l ti in casa pe post de bibelor sau nu il dai la dezmembrat, fier.. a fost o tanti foarte de treaba care m-a ajutat, cea de la informatii zicea in prima faza ca nu se poate pastra tinicheaua fara sa platesti Am inteles acum!Si caroseria?Ce faci acum cu ea?Bibelou?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pagina 8 din 8
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum