Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Dacia Logan Sportwagon

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Dacia Logan Stationwagon: http://www.automotorclub.com/forum/viewtopic.php?p=23611#23611

Click pentru a vedea imaginea  Click pentru a vedea imaginea 

MORE PICTURES MORE MORE MORE PICTURES: http://www.automotorclub.com/forum/viewtopic.php?p=23611#23611 Sunt vechi pozele ... daca cauti pe net mai atent, o sa gasesti si fara acea prelata ... sunt facuta in photoshop din primavara lui 2007 se asteapta lansarea pe piata
Dar cum noi suntem romini,nu m-ar mira sa-l vedem lansat in toamna Se aude ca ar avea aceiasi versiune de motorizare ... in cazul asta eu ma lipsesc ... si un melc o sa mearga mai repede k tine ...
Iar daca vrei sa faci o liniuta ... te face si un trabant dream,dream! Dar la consum te va face acel trabant? Nu știu cel în doi timpi, dar cel cu motor VW da, cu siguranță. Și și la viteză.
Kamikaze ăștia depășesc orice, cât umblam pe la unguri vedeam mașini de mașini care se chinuiau să respecte limita legală (adică o călcau finuț, pe la 120)și venea un Trabi și lua tot. Adevărul că la caroseria ai de plastic s-au ales cu un super motor, deja era mașină sport! Cele cu motor de VW ies din discutie. uite ca venii si breakul si vanul...care are o mentalitate de rahat...a se vedea deschderea usilor laterale -spate...păi decit sa dau banii pe breck,mai bine iau van,îi pun un geam si o banchetă si am mai ramas si cu bani.. si timpul a trecut...a venit vremea unui nou model al gamei...pick-ul...asta cred ca o sa se vinda mai bine decit van-ul.... Respect Oltcit ! Masina pe care am invatat sa cndouc : la 16 ani veneam de la liceu , imi luam bicicleta si un bidon de 5 L si mergeam la peco . Ma plimbam (intr o parcare mai mare ) pana se termina benzina , dar tot timpu lasam 0.5 L care ii bagam sa ajung cu masina in parcare . Oltcitul era o masina mult superioara daciei , intra in viteza din prima , avea un bord , care si in ziua de azi ii superior daciei .Acuma legat de subiec , pilotii Grupei B , sunt MULT superiori pilotilor din ziua de astazi , Grupa B era intr un cuvant SPECTACOL , sunetul bolizilor imi face pielea de gaina de fiecare data cand il aud , un sunet INCREDIBIL , o forta BRUTALA , si niste piloti care incercau sa imblanzeasca acele BESTII .Un articol SUPERB , multumesc pt articol.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum