Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Pruna Dan

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

''Va salut Dl. Danutz,sint Pruna Dan si am o mare rugaminte la dvs,bineinteles daca se poate,stiind ca aveti un cuvint de spus pe siteul Oltcit.ro fiind un vechi colaborator acolo si avind cunostinta de faptul ca eu am fost scos din forum,inchizindu-mi toate caile de a lua legatura cu administratia acestuia pentru a-mi spune si eu parerea in legatura cu cele intimplate,cred ca m-i sa facut o mare nedreptate,conducerea ne stiind ca eu am un copil cu handicap grav si putinii bani obtinuti din vinzarea celor citeva piese pe care le am,ma ajuta ptr.medicamente si intretinerea acestui copil,eu fiind si somer fara plata,avind si eu probleme de sanatate.In legatuta cu cele intimplate,precizez ca am vrut doar sa inveselesc atmostfera discutiilor,fara a ataca pe vre-un coleg,asa cum am fost eu atacat pe topicul meu de catre Gyorgyoda,in care eu am avut incredere si l-am asteptat circa o luna si jumatate cu niste piese,iar cind a venit la mine mi-a zis ca nu le mai ia si ca vrea doar una din ele,timp in care eu am pierdut citiva clienti la aceste piese,apoi acesta a pus minciuni pe topicul meu pentru a-mi inlatura clientii,facindu-ma pe mine ne serios,dar eu l-am iertat,afirmind acest lucru chiar in precizarile mele de atunci.Cam asta sa intimplat cu mine, si batut,si f....,si cu banii luati,dupa cum spune proverbul.Au trecut circa doua saptamini de cind am fost suspendat de pe forum si va rog cu respect daca puteti a ma ajuta in revenirea mea pe forum,avind in vedere cele relatate,va multumesc pentru intelegere si va respect,Pruna Dan. ''

Care e treaba cu acest domn? Eu habar n-am cine e si pe cine e...sau pe cine a fraierit http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=315059&highlight=pruna#315059 Acest domn, Pruna Dan, este un om cum rar am mai intalnit eu, adica este un om de nota 10, chiar daca nu am facut vreo afacere cu el.
O sa va convingeti si voi dealungul timpului. omul pare un om bun... l-am auzit la telefon... Din pacate nu e de ajuns,mai ales fiindca exista persoane care ling in dos,bat campii in limbaj elevat si tot aia buni sufera fiindca sunt lasati in agonia lor sa abereze in continuare...(vezi zolti etc...). din putinele discutii avute chiar imi pare un om cu picioarele pe pamant ...cum putini mai sunt in ziua de azi Pruna, ma bucur ca poti sa folosesti forumul ca sa castigi bani. Bravo.
Nu stiu ce probleme de vanzari ai avut sau ai cu alte persoane aici pe forum.

Ban pe forum ai luat pentru ca nu ai respectat regulamentul, mai precis ai vorbit jignitor la adresa unui membru.
Chiar va rog sa lamuriti problemele aici pe forum, dar daca nu stiti sa discutati civilizat, primiti ban.
Deci Pruna, asta e motivul pentru care ai primit ban. Poate ai descoperit ca la administrative e un topic unde anunt interdictiile si motivul.

Deci eu nu contest sau judec calitatea umana a cuiva. Nu. Eu cer doar sa respectati regulamentul, sa va respecatati, sa vorbiti cu bun simt, si nu o sa aveti nici cea mai mica problema.

Acum, despre banul tau, despre solicitarea ta, mai stai inca 5 zile pe tusa.
Apoi am sa-ti suspend restul de ban, iar daca mai calci pe bec il primesti inapoi. Il recomand si eu pe domnul Pruna.

Am colaborat cu dansul de cateva ori si mereu de succes. Omul pe langa piesele pe care mi le-a furnizat, a avut placerea de a sta si de a discuta cu mine despre probleme masinii etc.

Si asta prin telefon nu pe internet sa zici ca aveai timp de pierdut.

Din pct meu de vedere un om de nota 20 !
Administrator a scris:Pruna, ma bucur ca poti sa folosesti forumul ca sa castigi bani. Bravo.
Nu stiu ce probleme de vanzari ai avut sau ai cu alte persoane aici pe forum.

Ban pe forum ai luat pentru ca nu ai respectat regulamentul, mai precis ai vorbit jignitor la adresa unui membru.
Chiar va rog sa lamuriti problemele aici pe forum, dar daca nu stiti sa discutati civilizat, primiti ban.
Deci Pruna, asta e motivul pentru care ai primit ban. Poate ai descoperit ca la administrative e un topic unde anunt interdictiile si motivul.

Deci eu nu contest sau judec calitatea umana a cuiva. Nu. Eu cer doar sa respectati regulamentul, sa va respecatati, sa vorbiti cu bun simt, si nu o sa aveti nici cea mai mica problema.

Acum, despre banul tau, despre solicitarea ta, mai stai inca 5 zile pe tusa.
Apoi am sa-ti suspend restul de ban, iar daca mai calci pe bec il primesti inapoi.

ar trebuii sa te bucuri ca, cu acei bani, salveaza o viata si face un bine
e doar o parere personala Cristii, felicitari, ai reusit sa faci off topic si pe un topic de la Administrative, era singurul ramas (cred). Buna seara oameni buni,sint Pruna Dan si-am revenit alaturi de Dumneavoastra dupa o vacanta de-o luna cu forte proaspete si chef de munca,si va multumesc din suflet tuturor colegilor care a-ti fost alaturi de mine si m-ati sustinut in aceasta perioada si va doresc tuturor,bani in punga si viata lunga cu sanatate,libertate si spor la toate,si i-mi cer scuze daca am gresit cu ceva si-n continuare s-auzim numai de bine.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum