Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

La voi a venit sfarsitul ??

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Pe cer la mine nu se zaresc ozn-uri, meteoriti sau alte chestii "apocaliptice" prezise de mayasi...

la voi cum se prezinta situatia? la mine ninge cu oltcituri ca cica asa au zis oltcitarii Apoca...lipsă Mayasii n-au prezis nimic. Mai e timp stiti ca in auastralia e deja 22 nu?) La mine vine sfarsitul programului de lucru, ca-i vineri si e zi scurta... ce atatea griji bre ... noi si asa suntem cu 50 de ani in urma altor state ...deci din punctul meu de vedere sa vina apocalipsa aia odata poate asa devenim si noi prima putere economica pe gogoloiu asta la mine avenit sfarsitul ambreajului la masina de la munca ,cu miros de nava cosmica A venit sfârșituuuul... programului de lucru Acum urmează apocalipsa sticlelor că deh, trebuie să mă antrenez pentru revel
Phoenix - Apocalipsa dupa o saptamana la volan a venit sfasitul UNUI LITRU DE VINsa dus saracu' Retineti va rog.
Sfirsitul lumii va veni atunci cind nu vor mai veni colindatorii de Craciun.
DanH a scris:Retineti va rog.
Sfirsitul lumii va veni atunci cind nu vor mai veni colindatorii de Craciun.

cat am putut sa rad ...sau tziganii cu capra!! ale dracu obiceiuri i-au lovit neutronii apocalisei in cap de cativa ani ... daca au ajuns sa vina cu capra de craciun ... cand copil fiind am invatat ca, capra e un obicei de anul nou ... asta discutand serios daca e faza de glume ... cu capra se poate veni in fiecare zi ... si nu conteaza ce vrea duduia ... ca daca nu se impotrivea duduia ... kamasutra avea doar o pagina au fir-ar ai draq ei de tzigani, a venit unu la mine cu un instrument ciudat de cantat in care ii puneau toti bani si i-am bagat o petarda cu 3 focuri si sa vezi distractie , si injuraturi de tot familionul si ca sa fiu in ton de poze

A venit apocalipsa dar nu a putut intra in tara!nu a dat spaga la vama .....
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum