Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

caut mecanic bun pt oltcit / craiova (reconditionare motor

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Motor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
caut mecanic bun pt oltcit / craiova (reconditionare motor / am 2 plus cel de pe masina) daca e cineva interesat...
elektronica a scris:caut mecanic bun pt oltcit / craiova (reconditionare motor / am 2 plus cel de pe masina) daca e cineva interesat...

cam greu cu mecanicii buni....care erau au imbatranit si nu mai lucreaza...sau cei care erau mai tineri s-au reprofilat .. mai greu e cu carpitul...nu cu mecanicii

(daca vei cauta pe forum dupa userele Sensey / comnean, vei gasi si un nr de telefon de la Sensey, un nene foarte priceput in d'ale oltcitului, din craiova. Probabil si acum mai repara oltcituri, printre altele) nu am zis imposibil .... am zis doar greu ..) si asta in orasul in care s-a fabricat oltcitul ... sincer eu unu am pe cineva ...dar nenea respectiv nu mai lucreaza ...decat pentru prieteni si cu ajutorul prietenilor... asha ca pentru mine unu am unde ma duce atunci cand nu ma descurc .. si deci nu m-a interesat sa gasesc pe altcineva daca sunt multumit de rezultate ...

cat despre faza cu carpitul ai mare dreptate vali ...

si sper sa nu fiu offtopic daca intreb daca se ma gasesc segmenti noi ... ash avea nevoie de un set .. si eventual la ce pret Du-te pe Canal,la NeaCostel si Nea Zaficu. Electronika,ai reusit sa-ti reglezi carburatorul?Nu mi-ai mai dat nici un apel.... sunt un bun mecanic ptr.oltcit.stau in bucuresti.contact:paga70@yahoo.com Baietii cauta in Craiova!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Motor Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum