Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Maramures
Pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Da , bine zici , am zis ce am auzit , apoi nu m-am uitat io cate zile are luna asta . In 31 mai e , i-mi cer scuze E super daca e in 31 mai, poate apar si eu pe acolo... fost'ati la curse la baia-mare?
ca o fost si un oltcit Vad ca Gabi nu are timp sa-ti raspunda. A fost el pe aeroport ca spectator, eu nu am mers din motiv de mahmureala si oricum mi-am propus ca nu mai merg in mare parte pentru ca organizarile sunt muci, costa prea mult pentru un eveniment care mai mult sta decat se desfasoara. Dupa spusele lui, organizarea a fost muuult mai praf decat alta data nu credeam ca e posibil. Startul s-a dat cu multe ore intarziere, nu s-au facut toate cursele promise si alte rahaturi de genu. In plus fatza de alta data a fost un accident. Pentru ca toti cocalarii se dau rotunzi si nimeni nu le face nimic. http://www.emaramures.ro/Stiri/21554/ACTUALIZARE-ACCIDENT-AEROPORT-Un-motociclist-accidentat-in-afara-concursului-pe-pista-aeroportului-Baia-Mare-VIDEO-

Oltcitul cica a pierdut fatza de adversarul direct, ca timp habar nu am unde s-a incadrat Din pacate nu m-am mai dus, nu mi-a placut vremea...
PS: Oltcitu` asta a fost

A fost cat decat concursu . ps: dada ala e olteanu calutzu rs e belea nu ? hahaha Bezicule ce lag ai nene Mai e careva pe zona Baimarean ? Tare m-ar pasiona o plimbare catre tinuturile de acolo si poate cine stie.!? Estem... putini si lenti.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum