Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Brasov
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 39, 40, 41

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Are cineva vreun rezervor de benzina in stare buna de vanzare? Cand vad "atata inactivitate" pe Club Bv parca as veni numa' pentru un Peperoni caci s-au strans cu siguranta o gramada de povestit la fiecare dintre noi! Bai brasoveni. Da' la voi numai Peperoni asta exista? Mno, activitate este, doar ca nu se prea trambitzeaza pe aici.

Buei, talash, Peperoni e cel mai bun din punct de vedere calitate/pretz. Lui Ami si Ruxi li s-a parut OK, se pare ca esti tu singurul carcotash. Da, stiu, tu preferi karaoke.
@marius: mai traiesti, ma? Hai incoace Talashe sa bem 1-2-3-4 etc beri ... te duc eu undeva fain! Mai e cineva de pe forum care are Oltcit, in Brasov inafara de freeman? cum sa nu,stecit
cristi_s a scris:
(...)
@marius: mai traiesti, ma?

NU! Tu? Bre Marius mai zi si tu ceva despre tine....
Dreamer a scris:Bre Marius mai zi si tu ceva despre tine....

Miss you, boys! Ma, daca erai o blonda cu ochi albastri sau o bruneta cu ochi verzi, nu era nici o problema. Dar, avand in vedere situatia de fata: termina ma cu prostiile! Eee.... nu esti departe tare! Sunt un "brunet chel" cu ochii verzi! Si noua ne e dor de tine bre ... cand mai vii pe la noi? Pai... in momentul de fata HABAR N-AM!!
Oricum, luna asta sau cealalta, NU! De ce? Pai... ... am sa postez in curand! Zapada mare pe la noi? Asa si asa, a nins sambata de la pranz pana seara. E oarecum decenta zapada. La voi?
cristi_s a scris:(...)
La voi?

Ce crezi?
suirammarius a scris:

Ce crezi?

Pai si ? Ne zici pana la urma sau inca mai astepti sa ghiceasca ? Da' acu' e zapada la voi? sal sint din bv si am achizitionat un oltcit mar interesa unde gasesc pe cineva sa ma ajute cu aprinderea si chiar si piese ca eu nu am mai vazut pe nicaeri e bine ca te-ai razgandit sa il mai vinzi, ca am vazut ca l-ai pus pe site-uri de anunturi la vanzare
tine de el ca am vazut ca e oltcit bun
piese gasesti pe forum sau prin remat-uri @Rmus83 . Da-mi nr de telefon pe " mp" si te pot ajuta , sint in Sacele !!!!!! Da un semn si te ajut si eu a fost pusa la vanzare masina, ii trebe alta, nici nu stiu daca mai exista oltcit-ul lui........ Daca face donatie, il primesc eu.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Pagina 41 din 41
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum