Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Una, alta

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Care are nr.-ul lui nea' Zephirus? Sa mi-l dea cineva bun la suflet pe privat caci anumite lucrurile nu trebuiesc stiute de toti neinitiatii . Fiiendca mi-e cam dor de el. Afurisita mai e si administratia asta...

Multumesc frumos tuturor!

P.S.: Da stiu ca e o greseala gramaticala acolo pe undeva, dar asa parc-a suna mai fain.

Si daca primesc ban pe Dumnezeu stie ce motiv, putin imi pasa. Si-asa nu stau minut de minut pe forum. Ati vazut ca nu intru cu anii... Îl găsești pe feisbuc: Paul Ro
gyorgyoda a scris:Care are nr.-ul lui nea' Zephirus?
Cine sa mai stie ce numar de telefon are ca le schimba ca pe izmene. Bre, nenea Laurentiu, dumneata esti cel mai apropiat de el din cate stiu eu. Imposibil sa nu-i cunosti numarul. Daca, saracul, sta pe tusa 2 luni pentru Dumnezeu stie ce motiv, eu cum mai tin legatura cu el? Ii dai mesaj pe facebook...D'OH

Da' te-ai gandit...el o vrea sa tina legatura cu tine?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum