Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

semering CV 5 trepte Franta

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Transmisie, Suspensie, Directie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Vreau sa stiu care sunt specificatiile pentru semeringul de priza Cv 5tr Franta. Bineinteles, deasemenea as vrea sa stiu unde poate fi gasit un asa semering?
Multumesc! din cate stiu e identic cu cel e la cutiile in 4 fr...dar diferit de cel de la cutiile ro (parca e mai mic la diametrul exterior adica acea camasa metalica care intra carterul ambreiajului parte dinspre cutia de viteze ... diametrul interior parca sa zic ca e la fel si la cutiile ro si la fr) ... dimensiunile nu le stiu Cred ca am unul pe acasa sa-i pot face o poza doua,nu tin minte daca are sau nu cod. Semering priza cutie franta IESH 17,2x34x8x13 Super! Multumesc mult de tot fratilor! Mai multe informatii cauti aici:
http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=1112&postdays=0&postorder=asc&highlight=coduri+piese+consumabile&start=0 Semering Carcasa Cutie Viteze RO Fartec Brasov : C 17.5 X 34 X 15 F
Exterior: invelis metalic.
Interior: garnitura cauciucata cu sens rotatie pentru montare corecta (ca orice semering) plus cotele de mai sus.
Poza: ala mic de langa supapele de 1300:
http://imageshack.us/photo/my-images/7/s6302766.jpg/
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Transmisie, Suspensie, Directie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum