Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A XI-a Întâlnire Natională Oltcit
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Iulica si gasca au ajuns ,nu mai au semnal. maine plecam si noi Am ajuns acasa cu bine la 5:30 AM, am scapat de caldura
Am fost putini, dar a fost foarte frumos.
O sa punem si poze .. A fost vreun oltcit? Dap, Barutzu cu Oltcitul lui ...
Dreamer a scris:Am ajuns acasa cu bine .....O sa punem si poze ..

Așa repede!?
Așteptăm fotografiile cu nerăbdare. Dap, am preferat sa plec noaptea, sa merg cand nu este trafic si este racoare. am ajuns si noi ,am plecat in tandem cu Iulica ,am avut 99,98%explozie pe spate stanga dar a fost ok ,dupa o pauza scurta si o apa rece Iulica a plecat catre casa ,ceva poze o sa pun eu dar cele mai multe le-a facut Iulica Am ajuns pe la orele 22 si noi,joy-u era ultima oara cand am vorbit cu el inainte de urcarea spre transfagarasan,dar cred ca mai ramane o noapte prin zona aceea,si dupa aia sa aflam vesti de la el.
Am poze,am si filmat putin pe transalpina insa mai dureaza pana apuc sa le urc.... Bravo baieti ! Ma bucura faptul ca s-a depasit pragul celor 10 intilniri.

Asteptam pozele si ceva explicatii sau povestioare. Vom fi iarăși ce-am fost și mai mult decât atât!

Am ajuns si eu cu bine dupa o oprire la Paltinis pe langa Sibiu si facut Transfragrasanul, pe la 1 azi noapte.
A fost frumos, vreme buna, racoare noaptea. pacat ca nu am fost printre voi la anu' bogdane , la anu'
apropo , da' poze nu pune nimeni ? Am,dar nu am timp sa le ordonez putin si sa le pun,stiu ca pare absurd dar abia am timp sa respir mie-mi spui )
am trecut azi prin potigrafu in drum spre bucale , da pana sa ma demeticesc si sa-ti dau un tel eram departe Eram far far away oricum

Din pacate vad ca nu le ia ca thumbnails Am modificat codul sa ia thumbnails de la postimg.org

Poza:

E obtinuta cu:
Cod:
[url=http://postimg.org/image/4mztsi09b/][img]http://s19.postimg.org/4mztsi09b/DSCF1260.jpg[/img][/url]

Lasa un spatiu, pune urmatoarea imagine.
Cand vrei sa inchei randul, da Enter.

Asta e formatul pe care il asteapta forumul. misto .. v-ati ajuns ... care a venit cu elicopterul .. https://www.youtube.com/watch?v=zqPvqBH4zRA

A se inlocui ,,haiduci" cu ,,Oltcit-uri", mesajul fiind acelasi. bv voua ca ati reusit sa va intalniti...

din pacate vad 1 singur oltean pe acolo
stuparu_mihairadu a scris:
din pacate vad 1 singur oltean pe acolo
Daca ai fi ajuns si tu, ar fi fost doi ......... olteni. Daca ar fi ajuns mai multa lume sigur ar fi fost mai multe,dar na ,macar n-a fost fara nici un oltcit imi pare si mie rau ca nu am putut sa ajung....din pacate la mine niciodata nu se nimereste socoteala de acasa cu cea din targ...si in ultima vreme am niste probleme cu monetarul...+ niste nunti ale prietenilor care ma mananca de bani la modul grav.

sa speram ca reusesc sa ma duc mai sus ierarhic la serviciu sa vina si bani mai multi....ca fara astia nu cred ca pot sa imi fac sperante in privinta oltcitului.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pagina 7 din 7
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum