Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vand oltcit oltena

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Buna ziua, pe 16 ianuarie expira itp-ul la oltcitul tatalui mei si vrem sa-l ducem la fier vechi si m-am gandit ca pana atunci sa postez si aici un anunt in caz ca se ofera vreun doritor sa-l cumpere pentru piese. Olcit-ul esti fabricat in 1993, la tablaraie nu se prezinta bine, varsta isi spune cuvantul. Motorul este functional cu o usoara bataie de axa cred, chiuloasa de pe partea cu delcoul este noua, cutia de viteze este in 4 trepte, planetarele se prezinta in stare buna nu troncane, pivotaraia pe fata este buna, cauciucuri bune de iarna si niste jante de rezerva. Parbizul este bun fara ciupituri sau crapaturi precum si celelalte geamuri, doar ca pe spate este intrerupta rezinstenta de la luneta. Daca este interesat cineva de el il rog sa ma contactez pe forum. O zi buna! Zi un pret la care te-ai gandit sa-l ceri pe masina ? sincer nu m-am gandit la un pret. astept o oferta. Daca nu ma insel eu parca ramine 400-450 Kg dupa ce dai jos cea ce nu e metal , parca atat a avut masina pe care am duso eu la fier vechi , plus ca ma costat si jumatate de drum pana la depozit ca am ramas fara benzina pe drum , asa fa tu un calcul si tot o data fa o cerinta asupra pretului, ca ori cin frea vine si o ia de la tine de acasa , pe langa ITP trebue sa asigurare sau platforma de pransport .Gandestete ca azi e in 12 01 2014 , mai sant doar 3 zile in care sa o poata duce ieftin . Daca este s-o vanda unui pasionat pretul e de 300 EUR daca merge la fier vechi sunt buni si 300 lei , asa am patit eu zilele trecute La 300-400 lei ma gandeam si eu , avand in vedere ca Olcitu fabricat in 1993 sta foarte prost la mai multe lucruri : frane , tablarie . La fel ca si Dacile din aceas perioada , cele nai vechi erau mai reusite . as vrea 650 ca are cauciucuri bune de iarna RCA are valabila ? da, l-am intrebat pe tatal meu si am gresit rca-ul expira pe 16 si itp-ul luna viitoare pe 7 Pune niste poze, poate gasesti pe cineva interesat Pana la urma ce s-a intamplat cu masina?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum