Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vand 4 anvelope iarna 155 80 R13 KUMHO KW 7400 M+S, 79 Q

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Vand 4 anvelope iarna 155/80 R13 KUMHO KW 7400 M+S, 79 Q, in stare foarte buna cu aprox 7,2 -7,3mm adancime calea de rulare. Le vand NU pentru ca nu au fost bune ci pentru ca nu sunt marimea din talonul masinii, asa ca mi-am luat marimea oficiala de 145/80 R13 si astea au ajuns la vanzare.
Cauciucurile le-am cumparat cu factura in ianuarie 2009. Sunt in stare foarte buna ca banda de rulare, NU au avut pana niciodata, NU au taieturi.

Pret de vanzare usor negociabil = 320lei pe toate 4. Nu le vand decat impreuna pe toate 4.

Telefon : 0745 123 357 si 0733 302 745, zilnic 09->21 !

Revin si cu niste poze imediat ce gasesc alt site de postat poze, pt ca am unele probleme cu imageshack Pneurile sunt chiar impecabile, cand le-am facut poza nu le-am cosmetizat deloc !

Sunt MULT mai bune decat Debica Frigo si la vreo 300lei sunt si mai ieftine ! Pe Oltcit merg in draci! Te poti catara perfect pe zapada ! Mie imi pare rau ca le-am dat jos dar decat 200lei "pilula" pt ITP pt o masina OK, am preferat sa-mi iau alte cauciucuri pe dimensiunea din talon, si mi-am luat ITP-ul pe bune iar baiatului de acolo i-am luat literalmente o cafea si-am stat vreo 10 minute si-am povestit de Oltcituri !!!

Imi luam Kumho sau Hankook dar nu am gasit intr-o luna nimic pe marimea mea in Bucuresti asa ca Barum Inca ma intreb daca Barum Polaris sunt bune de ceva dar vine zapada si voi vedea . Am revenit cu cateva poze:

cauciucurile sunt in stare foarte buna, iar pretul scade la 280lei pe toate 4, adica 70lei pe pneu ceea ce-i un pret foarte corect.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum