Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 6-a Intalnire Nationala - APUSENI [21-27 IULIE 2008]
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
eu mai am de crescut până îl ajung pe Toni pizza & shaorma de 3 ori pe zi in fiecare zi si in juma' de an te dam de-a rostogolul
in rest cu un scaunel se rezolva din varii motive trebuie sa fac un upgrade la serverul pe care stau pozele de la Padis, prin urmare momentan aceste poze au ajuns la mine in calculator. Marime totala 9.2 gb. Am sa fac si un bk care vca intra probabil pe 2 DVD-uri. Daca le mai vrea cineva va rog sa imi dati un pm, si o sa va fac si voua cate o copie. 2 dvd-uri sounds fine. Vreau și eu si eu vreau si eu . Si mie un set te rog iwa o sa intre la productie in serie Ba,da..............licenta ai?!!!!!! ce licenta ?
trebuie sa-si deschida en-gross de dvd-uri Auzi la el:ce Licenta.LICENTA!!!!!!!!!!Asa cum scrie si la Regulile Galactice. Din partea mea e free https://www.youtube.com/watch?v=OxBKrxvFzCg&feature=youtu.be
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Pagina 35 din 35
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum