Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

De vanzare-piese noi si folosite

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am de vanzare urmatoarele piese noi: rulment roata fata nou-50 ron,sateliti romanesti noi-60 ron,Set fise Urziceni noi-60 ron,set segmenti romanesti de uzina pentru motorul de 1100-80 ron,un Y evacuare nou-60 ron. Mai am un set de sateliti penru Oltcit Special-folositi(sunt frantuzesti)-70 ron,delcou electronic RO(folosit), complet echipat + cablajul inferior-60 ron,delcu cu platina Ducellier(nu este nou) complet echipat pentru 1100-50 ron.releu incarcare alternator Remix-nou-60ron,un set amortizoare fata noi-RO-120 ron amandoua,ornamente cromate semnalizare fata(rotunde)-30 ron,butuc cu cheie inchidere portbagaj(nou)-60 ron,doi butuci cu cheie usa fata(noi)-50 ron,doua manere usa fata nichelate(nu sunt noi)-40 ron,masca din fata cu sigla Citroen-30 ron,masca din fata cu sigla Oltcit(metalica,cromata)-40 ron. [quote="Vieriu Nicolae Constantin"]Am de vanzare urmatoarele piese noi: rulment roata fata nou-50 ron,sateliti romanesti noi-60 ron,Set fise Urziceni noi-60 ron,set segmenti romanesti de uzina pentru motorul de 1100-80 ron,un Y evacuare nou-60 ron. Mai am un set de sateliti penru Oltcit Special-folositi(sunt frantuzesti)-70 ron,delcou electronic RO(folosit), complet echipat + cablajul inferior-60 ron,delcu cu platina Ducellier(nu este nou) complet echipat pentru 1100-50 ron.releu incarcare alternator Remix-nou-60ron,un set amortizoare fata noi-RO-120 ron amandoua,ornamente cromate semnalizare fata(rotunde)-30 ron,butuc cu cheie inchidere portbagaj(nou)-60 ron,doi butuci cu cheie usa fata(noi)-50 ron,doua manere usa fata nichelate(nu sunt noi)-40 ron,masca din fata cu sigla Citroen-30 ron,masca din fata cu sigla Oltcit(metalica,cromata)-40 ron.,un set de curele noi Pirelli Isoran-100 ron.palier volan cu bucsele de cauciuc montate si contact cu cheie-100 ron,nuca shimbator originala-10 ron,maner usa(nou)negru-20 ron,aripa stanga fata(noua)120 ron,un set semeringuri rulment fata-30 ron,electromotor- Ro-stare foarte buna(bendix nou frantuzesc si carbuni noi)-150 ron,doi suporti motor(noi)120 ron,alternator-RO-stare foarte buna-120 ron. Mai am si altele...trebuie sa le caut,doua brate inferioare (stanga,dreapta)in stare foarte buna,o caseta de directie completa-cu bielete si capete de bara frantuzesti. un set placute frana fata(noi)Pheonix-60 ron,un parbriz de Oltcit,elicie ventilator-RO-25 ron.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum