Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

SET LERE

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
ma poate indruma careva catre un magazin in bucuresti unde pot gasi un set de lere. pe on-line nu ma avantajeaza deoarece astept apooape o saptamina si transportul costa mai mult ca produsul. multumesc http://www.sculedemana.ro/scule-speciale-auto/miscellaneous-auto-service-tools-scule-speciale-auto/feeler-gauges-seturi-lere/18-blade-metric-imperial-feeler-gauge-set.html merci, i-am vazut si eu, dar sint cam departe, credeam ca a mai cumparat careva de curind si cunoaste vreun magazin de cartier. Trebuie sa existe un magazin cu scule in genul CIOCAN-ului de odinioara. La Iasi exista un magazin specializat cu scule si unelte auto (AUTOCENTER) unde poti gasi de la surubelnite pina la prese de extras pivoti si rulmenti.
https://www.google.ro/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=scule+si+unelte+auto+bucuresti Păi și la piața de fiare din Obor sau în Vitan nu găsești?
Poate chiar găsești unele comuniste, adevărate. multumesc tuturor! in final m-am dus la Vitan si am gasit seturi lere de la 10lei la 25lei. ce-i drept erau tot clasicile chinezisme dar in lipsa de altceva m-am multumit si cu ele. p.s. abia le-am gasit si pe astea, doar 2 standuri mai aveau ceva ramasite si am fost asigurat ca dispar si acestea in curind din lipsa de cerere.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum