Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

jante aliaj

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Salutare tuturor, intrebarea mea este legata de acest anunt din franta,anume, cine poate sau are legaturi in franta ca sa-mi aduca aceste jante de Visa, bineanteles cu costurile corespunzatoare?

http://www.leboncoin.fr/equipement_auto/260329543.htm?ca=12_s
I-ai cerut si dimensiunile ? Jante de astea am si eu insa le trebuie dimensiuni speciale pt cauciucuri. Sunt pe 13, doua cauciucuri sunt identice cu cele pe care le am eu,adica michelin mx 145r13. Stiu foarte bine diferentele dintre jante , dar anvelopele trx au profile specifice , 4 la numar ,pe care le cunosc. Deci , caut persoane cu legaturi si posibilitati de a-mi aduce in tara aceste piese Vezi dacă poți să iei legătura cu userul mihaiachi.El spunea că face regulat Strasbourgul.
http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=278430&highlight=viens#278430 Ia legatura cu userul b3lzh3bout. El avea niste jante din astea pe 13 de vanzare Stiu acele jante jimmy92 dar eu le vreau in starea originala ,nu vopsite si nu prelucrate , ca sa le aduc la aspectul de nou,trebuie sa fie neinginerite S-a rezolvat, in septembrie jantele ajung la mine, topicul poate fi inchis !!!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum