Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Programul RABLA 2014

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Uraaaaaa! Colectorii au scăpat de balamuc!
Dealerilor, păzea că s-a mutat la voi!
http://www.afm.ro/main/programe/psipan/2014/ghid_psipan_2014.pdf

Deocamdată e în dezbatere publică dar e puțin probabil că se va modifica major. Iete-te ce rablă:
Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala 
Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala 
Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala 

http://www.trilulilu.ro/rabla-2014
http://www.trilulilu.ro/motor-rabla-2014 Asta-i masina in toata firea!
Nu se poate vinde intreaga pentru piese de schimb?
Daca ar fii sa se vanda intreaga si la un pret ok a-si vrea sa o iau pentru mine fiindca am si un matiz. Nu merge. La noi e ca la cimitir.
În plus, avem și noi un Matiz. Ce bine arata! Cand te gandesti ca altele coapte si vai de ele sunt pe drumuri. are Ac?l-as lua eu ) Dupa AC ma uitam si eu . Acum pe bune, ala de a dat-o e handicapat sau handicapata? Am înțeles că a fost unu cu bani plecat prin Italia.
Oricum, ar fi putut să găsească o rudă mai săracă sau un prieten cu o troacă și să facă un schimb. am vazut Solenze si loganuri full, deci matiz nici nu mai incape vorba Am vazut si eu un clio la fel in stare brici,basca avea si jantele de aliaj pe el,loganuri diesel pentru care timbrul de mediu face cat nu face masina Surprize, surprize!
Când credeam că așa ceva nu mai există în județ, iată ce arătare a apărut astăzi:
Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala Click pentru a vedea imaginea in marime naturala 

Deocamdată s-a recuperat:
Click pentru a vedea imaginea  piese vinzi de pe el? iaca Specialul! Să vorbim cu stăpânirea, Cristiane.
Ce te=ar interese? Scaunele sunt din piele?
gyorgyoda a scris:Scaunele sunt din piele?

George, scaunele, banchetele, coltarele buzunarelor din spate si tapiteria de plafon la special erau din vinilin cum sunt si unele oltcit-uri din franta.
Plumber, ne auzim pe mp.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum