Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vrancea
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Ia zi Toni,azi te bagi la o vorba cu mine sau tot mai esti busy?Da de veste aici daca vezi mesajul pana la ora 18 azi. mama , ce activitate febrila aici.
nu mai scrieti toti deodata la multi ani vrancenilor La multi ani sa fie si sa traim!!! sa-ti trimit o poza man clubul vrancea a fost vizitat de galati azi.
bine v-am revazut , julius si andr3it.
cu ocazia asta l-ati cunoscut pe erike db
Să trăim, bine v-am găsit.
A fost fru Da dar foarte scurt si intr-un moment foarte naspa cu banii.Las ca venim si noi la voi la Galati si o sa stam mai mult,merem si noi la o pizza ceva. Vă așteptăm.
Oricum, rămâne planificat ce am discutat, peste câteva luni, mergem în recunoaștere cateva luni ?
luna viitoare cu siguranta Luna viitoare nu se poate.... peste două luni, cam așa ok .
dupa paste , e bine ??? salut baieti ...
Ia zii Toni...cunosti pe nenea sau tanti cu masina din poza ??
am vazut-o de aproape ...e imaculata ...zici ca e noua ..are bordul intact (nu e crapat in nici in loc )
nu.unde ai vazut-o ? in bacau ?
sa nu fie vanduta acolo După paști e ok da...
era in bacau...
AM uita sa zic: are aproximativ 40000 de km (ere ceva cu 38 sau 39 in fata) mai e cineva pe aici ??? Da cum sa nu fie Toni,prezent la datorie.Am terminat cu cutia ta,am schimbat sincroanele alea,am etansat-o si acuma sta pe margine,asteapta sa fie montata pe masinuta.As fi vrut sa fie gata pana de Paste ca vreau sa plec pe la Sinaia,Predeal dar cum stau rau cu banii nu am indraznit si nici nu indraznesc sa te sun.Ma duc acasa saptamana viitoare si rog pe cineva sa ma ajute sa dau motorul jos si sa schimb cutia dupa care sa iti dau si tie banii pe discuri si cutie stai teanc, ca nu stau in banii aia.
nu stiam ce-ai mai facut , ca eu am cam fost prins cu treburi si inca sunt prins Lasa ca astept sa treaca Pastele...plec acasa...si cand ma intorc ma apuc de treaba. ok saptamana asta sunt liber de la scarbici.
in consecinta ma pot apuca de masina . indiferent ca e a mea sau a altuia.
ericke ne auzim pe marti . dai si tu un telefon pe vodafone , cosmoteul nu-l mai tin ca nu am telefon decodat inca am reusit performanta sa nu fac nimic Tonime ce zici ca mai face VN?Merge treaba la VN ca si DB,noi suntem singuri reprezentanti la noi in judet? cum sa meraga ericke. ca la focseni , cum stii si tu si iar s-a blocat activitatea celor din vrancea.
mai bine scriu la vaslui pe forum Da Tonime,baga-te la alt judet ca aici nu-i nimeni. pai aici macar mai e zeph .
si asa tre sa ma intalnesc cu el sa-i dau discurile de frana la multi ani vrancenilor de pe plaiuri vasluiene Buna ziua!
Incerc sa dau de proprietarul unui Oltcit 12 TRS cu numarul de inmatriculare VN 04 FGF, masina este de culoare bleu magnetic.
Daca il cunoaste cineva il rog sa imi dea un mesaj pe privat.
Multumesc!

Edit: Nimeni nu stie nimic? e o activitatea pe aici , mama , mama.
si prin oras vad niste oltence de toata frumusetea trag si eu oblonul aici.
ma mut pe sectiunea cluj
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum