Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Vind un cur de Oltcit

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Postat poze pag.3/18 iunie 2013,in mai multe ipostaze,contine:
-stilpi spate, stg.nou,drt.reparat partea jos
-tubul de care se agata toba( nou)
-podeaua spate,confectionata din tabla de 1,25 mm
-partea din spate,de care se prinde suportul ptr.bara,confectionata din tabla de 1,5 mm
-tablitele de care se prinde firul de masa la stopuri spate,din tabla de 1,5 mm
-suportii de remorcare originale,intarite
-tablele din spatele stopurilor care apara stopurile de noroi,confectionate din tabla de 1,5 mm
-tuburile dreptunghiulare,laterale,stg.drt.,prin care trec firele catre stopuri,confectionate din tabla de 1,25 mm
-contraaripa stg.care se leaga de stilpul stg.,confectionata din tabla de 1,25 mm

Mentionez ca acest spate a fost reparat cu tabla noua si gruntuita,dupa cum am mentionat,insa din anumite motive am fost nevoit sa casez caroseria si am recuperat acest spate cu scopul de al folosi la alta caroserie,dar...il vind celui interesat sa-l puna asa cum este la o caroserie care-i mincata-n spate sau lovita.
Daca este careva interesat si nu este din Buc.,poate are vreun prieten,ruda sau cunostinta care are drum prin Buc.si vine sa-l ia. Pretul il facem impreuna,...in jur de 150 lei.va rog sunati-ma la tel.afisate.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum