Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Ban pe forum

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Și dacă l-ai închis, ce, pînă mă dai afară nu se poate reface ?

Cer banarea userului "Cristii" din motive evidente, gen de ce e rece apa caldă și vaselina-i mentolată. Ce naiba.
Și nu cred că sunt singurul. sa ceri muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulta minte muicaaaa ca n-ai asa ceva si sa mai pui cateva kile pe tine ca facebookul nu te ajuta la ingrasat Mare e gradina Ta, Doamne...si multi prosti in ea Ca si domnul Chilom aici de fata
+1000000 pentru ce a zis Zephirus! votam ce???

mai in gluma mai in serios daca vaselina era mentolata ..cristii o folosea pe post de pasta de dinti ...)

poate pana ii vine mintea un pic la cap nu ar strica un ban ... sa vedem cum se comporta ca are momente in care poate avea ceva dreptate si majoritatea momentelor in care iti vine sa ceri o putere sa poti baga mana prin monitor sa il strangi un pic de gat ... mai ales cand uita cei 7 ani ..daca i-a avut vreodata si devine prea acid ..si cu impresii ca noi nu il intelegem pe el ca il consideram doar un copil ... nu ca nu ar fi ..dar sincer am intalnit copii care aveau mai mult bun simt, care erau mult mai maturi si care nu se suparau ca erau considerati copii asta fata de subiectul in cauza

si offtopic ... cristii daca vii pe 14-15 iulie la craiova la tuning show .. da un semn de viata ... cine stie poate se gandesc sa apara si danut si zeph .. le ofer eu cazare gratuita ... desi stiu ca ar da orice sa iti stranga mana ....... in menghina nu am la ce sa vin pentru ca nu am ce sa vad
lasa-o mai usor cu mistocareala lancer
o-i avea eu 17 ani, dar ce dracu, tu ma intreci cateodata bine daca asa vrei ... o las mai usor cu "mistocareala" si spun direct si la obiect fara menajamente ca vad ca inca nu ti-a venit mintea la cap

sunt complet de acord cu cerea lui Zephirus ... cu cat mai repede si cu cat mai lung banul cu atat mai bine 24 de ore Sunteti culmea, fratilor.

Am facut si eu o gluma, ce-i drept cam proasta si, gata, am interdictie sa mai scriu pe topic-ul acela?

Am inteles de ce mi s-a sters mesajul, dar asta era suficient. Nu trebuia sa primesc ban pe topic-ul acela.

Sincer, ati cam exagerat cu penitenta.

Promit ca am sa ma abtin de la glume de prost gust pe viitor. Oricum nu-mi stau in caracter. A fost o exceptie.

Apropo: Welcome back, Zephirus!!!!!!!!! Bun topic. Cer si eu excluderea definitiva a userilor gyorgyoda si Cristii din sectiunile tehnice, pe motiv de limitare cerebrala, comentarii mai mult decat inutile si sfaturi tehnice eronate, date in bataie de joc.
Deasemenea, cer si excluderea definitiva a lui Cristii din sectiunea Vanzari Cumparari, pe motiv de comentarii inutile. Unde e libertatea de exprimare garantata de Constitutie...!?

Avem un administrator *** . 1 an ban. Si pentru ce...!? Pentru ca se exprima usor altfel decat noi si spune lucrurilor pe nume intr-un mod franc, caracteristic lui...!?

Putin imi pasa daca primesc ban pentru ceea ce am spus. Iar daca mi se va modifica sau sterge acest mesaj, un lucru este clar - forumul numai democratic nu este, iar cenzura e la ordinea zilei. Gyorgyoda, poate o iei mai usurel si tu cu epitetele.

Zephirus nici nu a revenit bine pe forum, si mi-a trantit cateva mizerii, taman pentru ca nu fac precum zice el. Mesajul l-am sters.
Ar fi fost bine sa isi vada de forum, sa se exprime in felul lui "franc", caracteristic, pentru ca nu m-a deranjat niciodata. Dar cand il apuca sa improaste cu mizerii asa din senin, e prea mult.

Ce e mai grav e ca stie exact ce va urma dupa fiecare iesire, si cu toate astea ii face placere sa pozeze in victima. Daca nu poate sa poarte un dialog, sa se exprime respectand cateva norme elementare de bun simt si eventual putin respect, atunci astea sunt urmarile.
Nici nu mai stiu la a cata sanctiune e.

Ma intreb doar retoric, oare in viata de zi cu zi tot asa se poarta?
Ei, e problema lui, chiar nu ma intereseaza.

Gyorgyoda, nu e nici o cenzura pe forum. Totusi cenzura e.

Personal, daca cineva ma injura de mama sau ma face cu ou si cu otet putin imi pasa. Dar, se pare, ca nu toti suntem la fel. Zicea un filosof (Montesquieu parca era) : ,,Nu sunt de acord cu ceea ce spui, dar voi apara pana la moarte dreptul de a fi spus-o." O porcarie de pagina, cu "sefi" pe masura . Magarie maxima, aburdism incredibil.
Sunt profund dezgustat ca, pentru a participa la o asa-zisa comunitate, trebuie asa timpeala Ăźn fiecare zi. Dupa ce este insultat incredibil, dupa cum se poate vedea si pe acest topic, tot vicitma este expulzata. Iar, desi "seful" poate vedea cite persoane cer excluderea imaturului, nu numai ca il tolereaza dar il si promoveaza. Ba nene, pana la urma e forumul omului, platit din bani lui, deci ar putea face si dictatura pe forum!
Revenind la democratie, una din definitiile democratiei este : "democratia inseamna sa faci ce vrei, atata timp cat nu ii deranjezi prin diverse gesturi sau vorbe pe cei din jur" "ba nene" lucrul personal din banii lui se numeste blog si e privat.
Lucrul odata pus in libera circulatie accesibil cui vrea se numeste forum. Si nu mai este chestiune privata.
Daca isi asuma chestiunea liberului acces atunci este obligat sa mentina atitudine echidistanta. Cat si cheltuielile aferente.
Daca nu ii convine sa inchida pravalia si sa-si ia un serviciu.

Oricum prin atitudinea dvs "ba nene" imi fac greata si mai mult, pentru ca "inca un ******"

Aceasta opinie va fi stearsa cit de repede posibil iar acest cont va fi blocat. Din ce considerente? Eu le stiu. Dar nu va putea demonstra si ii va fi rusine sa vina cu o atitudine publica.
Oricum prin atitudinea dvs "ba nene" imi fac greata si mai mult, pentru ca "inca un ******"

D-nu Ciorty, daca va e greata, nimeni nu va oblica sa pierdeti vremea pe aici... ..si inca un ******.

Si acum va avea motivul multdorit.
..si inca un ******.

Va uitati cumva in oglinda si purtati un monolog? Va plictisiti rau de tot nu-i asa?

P.S. - pun pariu ca v-ati facut user aici pe forum doar pentru a face valuri .. si doar atat.. nimic constructiv sau folositor pentru cei de pe forum.. doar pentru insulte, acuzatii, provocari.. daca as fi eu admin, bineinteles, ati ghicit, v-as da ban permanent..

O zi buna, Se pare ca, ca si societatea Ăźn care traiti, sunteti abuzati, micimizati si anulati mai rau ca in perioada pre- 89. Si nici macar nu sunteti constienti de asta.
Va si grabiti cu judecata, domnu.... ? Poate e nevoie de o tura de moderare mai stricta?
O porcarie de pagina, cu "sefi" pe masura . Magarie maxima, aburdism incredibil.
Sunt profund dezgustat ca, pentru a participa la o asa-zisa comunitate, trebuie asa timpeala Ăźn fiecare zi.

Domnul Ciorty, daca asta e parerea Dvs despre acest forum, repet intrebarea, ce va retine pe aici?
Aveti pe acest forum 9 mesaje din care cel putin 3 contin jigniri..

Daca asta e tot ceea ce stiti Dvs mai bine si mai bine, jigniri si ironii - multumim.. Gabii tu chiar nu te-ai prins că dl. Ciorty este de fapt banatul nostru rebel(fără cauză) de aci de pe forum?
Gabii tu chiar nu te-ai prins că dl. Ciorty este de fapt banatul nostru rebel(fără cauză) de aci de pe forum?

Pai nici nu ma intereseaza sa ma prind sau nu.. atata timp cat vad jigniri si provocari.. ,,Accesul tău pe acest forum este blocat pentru o anumită periodă de timp sau definitiv
Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi webmaster-ul sau administratorul forumului.".

Ce a fost asta?
Ban de 24h fara vreo motivatie scrisa, nimic?
Faza cu ,,Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi webmaster-ul sau administratorul forumului." e fix p....a. Nu ai o adresa de e-mail, ceva.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum